Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert utalja sok ember az...

Miert utalja sok ember az iPhone-t?

Figyelt kérdés

pl: [link]


oke, lehet sokaknak jobban tetszik az Android, de azert en azt nem mondanam, hogy az iPhone-nal minden jobb, vagy hogy egy rakat fos.



2023. febr. 19. 00:24
A kérdező szavazást indított:
Igazuk van
Nincs igazuk
36 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom, mert arról álmodoznak, hogy vegyenek egy iphone-t, de tudják, hogy soha nem lesz rá elég pénzük, szóval szídják. Persze hogy nincs igazuk.
2023. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Mert sokkal több mindent meg lehet csinálni egy androidos telefonon (még az olcsóbbakon is) , mint egy iphone-on.


Huawei felhasználóként mondom, hogy a Google "hiánya" kevésbé fáj, mint néhány "kompromisszum" ami egy iphone vásárlásával járna...

2023. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Én mindkettőt szeretem.


Az Iphone amit tud, azt tudja röccenés nélkül.


Android sokszor nem nagyon.

2023. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

2

Oké, egyetértek. De azért nem a legrosszabb telefon, meg amiket ott irnak

2023. febr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindnkinek más az igénye, és akinek nem megfelelő leszarozza. Akinek semmi szüksége nincs az android által nyújtott +-ra, és egy csúcskategóriás telefont szeretne, annak tökéletes választás az iPhone. Nekem iPhone van, de nem zárom ki, hogy androidos telóm lesz pár év múlva, utána meg nem zárom ki, hogy megint iPhone-om lesz. Egyáltalán nem "megterhelő" nekem a váltás egyikről a másikra, idáig is azt tettem. Mindkettőben van pozitív és negatív, de az nem jelenti azt, hogy az egyik szr, a másik meg király, ezt csak azok mondják, akiknek nem számít a véleményük.
2023. febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%
Azoknak, akik megveszik, pont jó, mert legalább a telefonja legyen már okos, ha neki annyi esze sincs, mint egy marék lepkefingnak.
2023. febr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Szirty ***** válasza:
90%
Szubjektív kérdésben nem nyitunk vitát...
2023. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%

Mert a világ megosztott…


Politikában is szidják a narancskomcsik a liberálisokat és fordítva, mondjuk erre még egy lapáttal a naracsbolsevikok rátesznek, hogy még hazug lejárató kampányt is tollnak, ezért időnként helyreigazitási pert is vesztenek.

2023. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Szirty ***** válasza:
2023. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%

Nekem van androidos és IOS-es telefonom is. Kezdem az Iphone-nal. Jó telefon, beállítod és működik, nem kell macerálni, úgy jó ahogy van és mindig stabil. Akkuja borzalmas, ilyen telefonnál elvárható, hogy azért sokáig bírja, hát nem így van. Nekem annyira nem logikus a menüje, de megszokás kérdése is persze, viszont nem igazán testreszabható, a töltő csatlakozója is egyedi, szóval most akkor legyen nálam mindig 2 kábel.

Android jobb több szempontból, akkuidő sokkal jobb látványosabban, jobban testreszabható minden rajta, de tény az, hogy instabilabb is sokszor, mert van, amikor nem érzékeli úgy az érintést, az ujjlenyomat sokszor nem érzékel rajta, de hát kinek mi jön be. Valójában ha választani kellene, én Iphone-t többet nem vennék, mert nekem az egész miliője nem igazán tetszik, de ez nem azt jelenti, hogy rosszabb, mert stabilabb a rendszer, biztonságosabb, egyszerűbb kezelni, de nem éri meg az árát.

2023. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!