Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 éves iphone 13 mini miért...

1 éves iphone 13 mini miért kezdett el ennyire merülni?

Figyelt kérdés
1 éve vettem az iphone 13 mini telefonom,nagyon szeretem,semmi gond nem volt vele mostanáig. Este feltöltöttem 90%ra,nem használtam másnap délutánig mert van egy régi mobilom amin telefonozok inkább otthon,majd délután szükségem volt a másikra és 66%on volt. Wifi sem volt bekapcsolva .Sajnos egy délutánt sem bir ki a munkahelyemen, ami 6 óra és nem is nyúzom. Akku 89%os. Éjjel sosem hagyom fenn a töltőn,próbálom nem össze vissza töltögetni. Mi lehet a baj?

2023. márc. 7. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben belépsz a Beállítások/Akkumulátorba, ott mely appokat mutatja, hogy a leginkább igénybe veszik az akkumulátort?


Mindenképp javaslom, hogy az Általános/Dátim és idő menüpontban kapcsold ki az idő automatikus beállítását, ez valamennyit javítani fog.


Ezen kívül az Adatvédelem és biztonság/Helymeghatározás menüpontban kapcsold ki a helymeghatározást azon appoknál, melyeknél egész biztosan nincs rá szükséged.


A lap aljára görgetve lesz egy Rendszerszolgáltatások menüpont, ott is szinte mindent kikapcsolhatsz, nekem ezek maradtak bekapcsolva:

-Apple Pay-kereskedőazonosító (Ha nem használod az Apple payt, felesleges)

-Hálózat és vezetéknélküli kapcsolat

-iPhone keresése

-Mobilhálózat keresése

-Műholdas kapcsolat

-Wifi hívások


A 89%-os akkumulátor értelemszerűen már nem a legjobb, viszont ettől függetlenül indokolatlannak tartom a 23%-os merülést egy éjszaka alatt, ha tényleg nem fut rajta semmi.


Frissíts továbbá a legújabb szoftverre, ha nincs.

2023. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos az Iphoneok aksija ilyen. Konkrétan hordozható töltőt is kell venni, hogy kibírja a napot. Vegyél Samsung vagy Xiaomi telefont, de inkább előbbit.
2023. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát este feltöltötted 90%-ra, majd másnap délutánra merült 24%-ot. Nem tudom, hogy az este és a délután konkrétan hány óra, de ez egyáltalán nem tűnik vészesnek, majd ha este 8-ról és délután 5-ről van szó, akkor ez majdnem egy teljes nap.

Továbbá a Mini-k mindenki számára ismert kompromisszuma a nem túl acélos üzemidő.

2023. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

“. Vegyél Samsung vagy Xiaomi telefont, de inkább előbbit”


Ja, csak az meg folyton öszeomlik… Az iPhone 5 év után is telefon marad

2023. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2.Unalmas már ezt olvasgatni.

Arról érdekes egyik android fan sem írogat hogy tele vannak a fórumon a Titanic féle merűlésekkel a GMS beragadása miatt...

2023. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nyùzom,minden felesleges dolog kivan kapcsolva rajta,egyik napròl a màsikra kezdett ennyire hirtelen merülni.

Iphonenròl már nem vàltanék vissza samsungra vagy másra.

Mi a megoldàs? Akku csere?

2023. márc. 7. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Várj azzal, lehet valamelyik update kavart be és a következőnél javítják.
2023. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egyik pillanatról a másikra kezdett el jobban merülni, akkor én megkísérelnék egy újraindítást.

Meg bevárnék egy updatet, ahogy az előttem válaszoló írta.

2023. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Munkatársamnak sima iphone 13ja van,tegnao beszéltük,hogy egyszerre vettük és az ő akksija is pont 89%os és elég hamar elkezdett merülni, az utóbbi 2 hétben szintén egyik pillanatról a másikra.

Rendben,várok még. Szeretem a telefont és nem szivesen vennék újat.

2023. márc. 8. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!