Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telefonom van...

Nokia 5230-as telefonom van és letöltöttem a Nokia Pc suitét és ott van a telefonom képe és hogy oda húzam be amit felakarok rakni behúzom a zene számot és kiírja hogy lementette az "Othersbe" de sehol nem találom. :S!?

Figyelt kérdés
ha megnézem az összes zene számot ott sincs . :S az is segítsen a megválaszolásba akinek nem ilyen készüléke van mert gyorsan kéne!?
2010. okt. 6. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értek 100%ig hozzá, de az áthúzigálós, a telefon képét felhozós módszerrel nekem sem sikerült egy számot sem áttennem. Addig kell kattintanod keresgélned az "adatátvitel telefonra" vagy "fájlok átvitele" szó vagy gomb után, amíg fel nem jön a telefonodon tárolt adatok mappája kis ablakban, amellé megnyithatod azt a mappát, ahol a zenéket tárolod, és aközött a kettő között kell áthúzgálós módszerrel dolgozni. Mióta megtaláltam és megcsináltam az első számátmásolást, azóta mindig azt az ablakot hozza fel, ha csatlakoztatom a telót a szgéphez, azt a béna telefon-ábrát azóta se láttam.

2010. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem használod a windows-t, vagy a total commander-t a fájlok másolásához.
2010. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszod de nem sikerült eddig még rájönnöm :S
2010. okt. 6. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a második válaszoló válaszáról jut ezsembe, hogy próbáltad már sajátgépből? Ott mutatja a telefonodat?

Ha igen, ott is megnyithatod, mint egy pendrive-ot, ha jól tudom, felhozza, hogy ebben almappák vannak, pl képek, zenék, és ha a zenék közé mented a zeneszámokat, akkor a telefonon is bekerül a zenék közé. Ezt is tudod áthúzgálós módszerrel, ha mellé megnyitod a zenét tartalmazó mappát.

Ha a sajátgép nem mutatja a telód, akkor nehéz dolgod van, mert a teló illesztőprogrammal kell biszbaszolni.

2010. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tudom áthúzogatós módszerre rájöttem..

de az a szám eredeti méretével rakja fel.. :S

és nekem konvertálva kéne mert így a 2 gigás memo card pik pak betelik ha még videót is rakok :S

2010. okt. 6. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Konvertálni ha jól tudom viszont csak a PC suite tud, tehát az az oldal, ahol a telefon-ábra feljött. Nekem ott felajánlja, hogy hogy akarom konvertálni, vagy akarom-e egyáltalán. De az baromi furán működik, még ha kiválasztom, hogy így és így konvertálja, utána se tölti fel, mert valami kifogása mindig van. Szóval innentől nem tudok segíteni, bocs.

De mégis mennyi zenét akarnál felrakni? :) Nekem csak egy gigás a kártyám, de 100 szám van rajta. És még van mellettük hely a kártyán és a telón is. Igaz, nem is hallgatom őket gyakran.

2010. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát egy 50-100 szám nekem is össze fog jönni de ha simán rakom fel nagyon sokat foglal főleg ha videót is akarok :S:S

nagyon fura a régi telóm sokkal jobb volt mert csak megnyitottam anokia pc suitét és ott volt hogy zene átvitel és egyből konvertálva rakta

2010. okt. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!