Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom 18 napja garanciál...

A telefonom 18 napja garanciálisan szervizben van, nem kaptam semmi értesítést még róla Nem kötelessége a cégen 15 napon belül jelezni, ha nem tudják időben megjavítani ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mi az hogy időben?
2023. márc. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
nem kértél csere készüléket ?
2023. márc. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

30 napig elfogadott a garanciális javítás

30 nap után felvetheted, hogy neked ez nem elfogadható időtartam már.

Nekem egyszer az okosórám javították 2 hónapig, írtam nekik, hogy többet nem várok rá, visszaküldték az árát.

Persze előtte utána olvastam a dolgoknak azért voltam ilyen bátor, tudtam, hogy ennyi idő után már nem vagyok köteles elfogadni a javítást.

2023. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a baj, hogy mindegyik szervíz más. Nekem anno egy készüléket kellett visszavinnem javításra a boltba ahol vettem, egy hónapig semmi hír, aztán telefonáltam, hogy mi van, érdekes, 2 nap múlva kiderült, hogy mehetek ügyintézésre, el sem küldték a szervízbe, ott állt és a pénzt visszaadták, nem tudtak vele mit kezdeni. A szabály csak az, hogy ilyenkor belátható időn belül kell megjavítani, de ez nincs konkretizálva általában. Ászf-ben van ahol leírják mennyi a javítási idő, azt kell figyelembe venni.
2023. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is már 1 hónapja szervizben van a laptopom, és ha nem zaklattam volna őket heteken keresztül telefonon, nem kaptam volna semmi infót, hogy mi történik. Jó, hogy olvastam ezt a kérdést, hétfőn úgyis megint hívom majd őket és akkor felhozom nekik ezt a javítási határidő dolgot.
2023. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!