Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomik közül tudnatok olyan...

Xiaomik közül tudnatok olyan telefont írni, ami kisebb fajta és ilyen 100-150ezer ft körül van az ára?

Figyelt kérdés
kerestem az interneten, hogy van e kisebb a mostaninál (redmi note 9) de én nem nagyon találtam, úgyhogy aki esetleg tud, annak megköszönném ha leírná. viszonyításnak az iphone 5öt tudom felhozni, mert azt fogtam a kezembe.
2023. márc. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan kicsi nincs Xiaomiból, vegyél egy második generációs Iphone SE-t ha a méret és a gyorsaság a fontos. Amúgy gyorsan meg lehet szokni a nagy méretű telefont is, én meg vagyok elégedve kicsi Iphone után Note 11-el, pedig jóval nagyobb.
2023. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyent vettem:


[link]

2023. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 az iphon se akkujáról sok negatívat hallok, hogy gyorsan merül, meg hamar tönkremegy

#2 ugyanakkora mint a note 9

2023. márc. 11. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Valóban így van, viszont kis telefonba nem fér bele nagy aksi. Vagy veszel hozzá hordozható töltőt, vagy kiegyezel a nagy mérettel. Majd 50 év múlva lehet hogy meg tudják oldani a nagyobb kapacitást kis helyen, de ma még nem.
2023. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem. azt nem tudod esetleg, hogy az akksi mennyire tartós? arról sokat olvastam, hogy gyorsan merül, viszont, hogy "hamar" tönkremegy, arról csak pár írást olvastam. mitől függ az, hogy tönkremegy benne az akku? mert én napközbe meló miatt egyáltalán nem nézem, este pedig max. 4-5 órát nézem (youtube,facebook, néha filmek), szóval ha ugymond tartós az akku, akkor nem feltétlen érdekelne, hogy viszonylag gyorsan merül. illetve honnan érné meg a legjobban rendelni/venni? bocsi, hogy ennyit kérdezek, csak ez az első telo amit ugy ujonnan veszek.
2023. márc. 11. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 évig szokták bírni az aksijuk míg 80%-ra csökken a kapacitásuk, de azután le szokták cserélni a telefont úgyis, szóval ez nem releváns, de ki is lehet cseréltetni, 15 ezer ft körül van a csere. Ha kicsi, gyors telefon kell, akkor csak ez a lehetőséged van, már nem nagyon gyártanak kicsi telefont. Én árukeresőt ajánlanék, ott a legolcsóbb bolt, ami közel van, mert akkor könnyű érvényesíteni a garanciát ha kell. Kb. 4 órát bír az aksija használattal.
2023. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen a segítséget!
2023. márc. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!