Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves lány vagyok. Nincs...

13 éves lány vagyok. Nincs önbizalmam, de túlságosak ln is "nagy" szeretnék lenni. Önbizalomteljes céltudatos kifejlett személységű. És kisebb nagyobb buktatókkal valahogy lassan sikerül megtalálnom magam. Tudnatok segíteni?

Figyelt kérdés
...Barátok.Nagyon sokat jelentenek nekem.És nagy szükségem is van rájuk..De állandóan attól félek hogy elveszítem őket,vagy bénának tartanak(mivel idősebbek)Viszont szeretnek,csak az a baj hogy aggat ha nincs témám sztorjaim.és megunnak.Tipikus önleértékelési zavarok.Félek a visszautasítástól de jobban tűröm a kritikákat(habár megviselnek)minthogy kibeszéljenek.Nem tudom felfogni hogy nem szerethet mindenki.Mit tegyek?+ van 2 legjobb baratnom akik mar regebb ota ismerik egymast,joba vannak nagyon.Valamiikor ugy erzem en vagyok az a bizonyos harmadik aki untatja oket(vagyiis az egyiket)nagyon ketsznu)) Amikor a(annak a baratnomnek aki nem ketszinuxd) nem volt sok baratja foleg en aki mindig ott volt mellette,addig a madik baratnom alig foglalkozott vele.amint tobb baratja lett rohant hoza hogy ok milyen rohadt jo baratnok es azota bffk..a szeretett baratnom ezt talan eszrevette de nem erdekli mert most joba vannak.Amikor odaakarok hoza beszelni jon a masik is es igy mar megint nem tudk 100%ba onmagam lenni..pedig mindkettot szeretem csak sok a bonyodalom..segitsetek! köszi hogy elolvastátok..kicsit bonyulult :D
2013. nov. 22. 22:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a tartalomért,nem teljesen érthető
2013. nov. 22. 22:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarsz tudni? Milyen segítséget vársz erre? /nem értem/
2013. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit kéne tennem?
2013. nov. 22. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem először is nyugodj meg. :)

Mindenki kap kritikákat, ezt el kell viselni. Amúgy meg barátok jönnek mennek, majd erre is rá jössz az évek folyamán. A lényeg, hogy te jól érezd magad.

(Amúgy mi az a bffk? :D)

2013. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnők :D
2013. nov. 22. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy érted, hogy túlságosan is "nagy" szeretnél lenni, csak idősebbekkel barátkozol? 13 évesen miért nem alszol már ilyenkor? :)
2013. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ez így van..és tudom hogy hülyén hangzik hogy nagyobb szeretnék lenni ez talán azért van mert megerősítem:idősebekkel barátkozok.És hogy miért?Miért nem barátkozom a korosztályommal?így jött ki,nem bántam meg.De azért igazat adok neked is vissza kéne fognom magam egy kicsit 13 évesen.Köszönöm,tényleg igazad van!:) Amúgy meg szerintem haszontalan kérdés volt tőlem.Csak hirtelen felindulásból írtam..
2013. nov. 22. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól van, csak vigyázz magadra. :)

Azért nem kell lenézni a fiatalabb korosztályt sem, mert néha még tőlük is lehet újat tanulni. Látod én is beszélgetek velek, mondjuk én olyan vagyok el tudok beszélgetni bárkivel akivel meg tudjuk érteni egymás gondolotait.

Annyi haszna talán ennek is volt, hogy máskor majd jobban meggondolod milyen kérdést írjál ki. :D

Jó éjt.

2013. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,értem.Sokat segíttetél!Jó éjt.
2013. nov. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!