Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora szintlépés a Huawei...

Mekkora szintlépés a Huawei P40-ről, iPhone 14 Pro-ra váltani?

Figyelt kérdés

A szolgáltatónál most járt le az előfizetésem, és mivel olyan csomagban vagyok, illetve nagyon régóta ügyfél vagyok, gyakorlatilag félárom hozzám dobnának egy iPhone 14 Pro-t.


Megnéztem én is, valóban ilyen ajánlatot kaptam, semmilyen rejtett költség, vagy bármi.


Ami telefomom van jelenleg Huawei teljesen jó, minden igényem kielégíti, viszont mindenki arra biztat, hogy ezt a lehetőséget ne dobjam vissza, mert ha nincs is a jelenlegi telefonommal problémám, egyszerűen szintlépés lenne így is.


2023. márc. 11. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mit jelent a szint ilyen esetben. Az, ha egy p40 elég neked akkor az elmondhato hogy igazából számodra lényegtelen hiszen kb olyan mintha a mcdrive-ba járnál ebédelni és szólnának hogy a Volkswagen helyett jobb lenne egy Lamborghini aminek a lehúzott ablakán dobják be a zacskós kaját mert az szint lépés.


Ezek alapján döntsd el hogy kell e neked a csere, én speciel atvennem az iphonet es eladnám másnak.

2023. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem váltanék.


Használnám a jelenlegi telefonom, amíg bírja.


Majd miután VALÓBAN csere érett lesz, csak akkor "hoznék ki" a szolgáltatótól kedvezménnyel új telefont.

2023. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!