Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 vélemények?

Samsung Galaxy S8 vélemények?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk az S10 támogatása nem rég járt le, az S8-é meg már rég.

Én azt nem használnám rendszeresen, hacsak nincs valami főzött ROM naprakész security patch csomaggal.

Persze futnak vele az app-k, ahogy egy Win XP-re is fel lehet rakni egy böngészőt ha nagyon akarod, de nem ajánlott elavult rendszert használni.

2023. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
100%
Régebben nagyon jó telefon volt.
2023. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

A hangsúly a régebben van, már 2023-t írunk.

A technika meg gyorsan fejlődik.

2023. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A kérdésemre még mindig nem kaptam olyan választ, ami igazán hasznos lenne számomra.


Azzal tisztában vagyok, hogy nem mai telefon, viszont szerintem attól, hogy valami nem új az nem egyenlő azzal, hogy ne lenne jól használható.

Az érdekelne igazából, hogy mennyire jól használható még manapság egy S8?

De személyes tapasztalatokat is nagyon szívesen fogadok. Akinek volt, szerette? Voltak gondjai vele?

2023. márc. 16. 20:20
 15/15 Joell ***** válasza:
Inkabb s7 vagy s8 vagy s9 mint a13/14/23 stb.ha nem zavar hogy 8.0-9.0 android van rajta akkor ajanlott!. Max egy akksi csere kell de az meg mar nem horror arilu manapsag
2023. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!