Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefontokot ajánlanáto...

Milyen telefontokot ajánlanátok ami kivitelben is szép de nagyon erős? Illetve üvegfólia is érdekelne.

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Esetleg határozz meg egy keretet. Én az új iPhone 14 Pro-t vettem, ráadásul férfiként lila színben. De szerintem gyönyörű telefon, prémium anyagokból, prémium érzettel. Erőt tekintve pedig kifogástalan.

Lehet, hogy specifikációban elmarad androidos társaitól, de a rendszer optimalizálásával túl is tesz érzetben a flagship android modelleken.

2023. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
valódi bőrtok tartós, évekig jó
2023. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az erő nem gond, hardveresen lehet olyat ajánlani, de nem csak keretösszeget nem írtál, hanem a kivitel szépsége is szubjektív dolog!
2023. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem írtál keretet. Így az S23 Ultrát mondom. Szerintem a legszebb telefon, amit valaha gyártottak. Igazi elegáns darab. Plusz rohadt gyors és stabil a rendszere. A fotózási képességei pedig elképesztőek. A 10×-es optikai zoom zseniális. Csak rohadtul drága.
2023. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
1. A lila tényleg nagyon jól néz ki, de a kamerasziget elég ocsmány. Egyébként elméletileg jó telefon.
2023. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!