Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok? L

Melyik telefont ajánlanátok? L

Figyelt kérdés
Mindenképp használtat szeretnék venni.

2023. márc. 15. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Iphone
Huawei
Samsung
Xiaomi
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Használtat alapbol nem ajánlok, én csak újonnan vennék telefont, sok az átverő idióta, meg ki tudja ki hogy használta előttem. Persze ez saját vélemény.


Nem írod, hogy mire kell, mik az igényeid így azért nehéz válaszolni nem gondolod?


Én iphoneos vagyok, fontosak a jó képek, a nagy teljesitmény, meg az, hogy nem lassul, nem fagy be a telefon, úgy mukodik, ahogyan kell és nem kell bohockodni az androiddal. Játszani én egyáltalán nem szoktam, jelenleg IPhone 14 PRO-t használok, ezelőtt egy IPhone 8-am volt, azelőtt meg egy IPhone 5s , azelőtt meg androidok amikkel nagyon sokat szívtam :D


Ha a játék neked fontos, akkor talán a Samsung .


Xiaomira mindenki csak panaszkodik, a Huaweitől pedig sokkal jobb a Samsung, Samsungtól pedig sokkal jobb az iPhone, arra amire én használom, az iphone-okat csak úgy, alapbol is ajanlom.

Használtan nem vennék telefont, ezt gondold meg!

2023. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy használtan vették az iPhone-jukat boltban. Nekem fotózásra, zenehallgatásra kell, és legyen gyors, ne fagyjon le
2023. márc. 15. 12:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem újra :/ van a városomban egy olyan bolt, amelyről csak jót mondanak. Ők használt telefonokat árulnak.
2023. márc. 15. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Mire szeretnéd használni, mik fontosak?

Jó kamerája legyen, vagy erős legyen(játékokhoz), esetleg üveg-fém, vagy müanyag?

Mennyi pénzed van rá?

50 ezer körül tudsz venni iPhone 8-at, neccesen de 8+ is akadhat.

Huawei-ből Kb P40, Mate 20 lite, P Smart Z akad

Samsungból A30, A40, A71 van.


100.000Ft körül iPhone Xs, Xs Max van, ami igazán jó vétel, mivel ebben van Face ID, nagyon jó kamera, és Oled kijelző.

Huawei-ből pedig P30 Pro, P40 Pro is kifogható, ezek is nagyon jó telefonok.

Samsungból A23, A33, S20+, S20FE, A52s található.


150.000Ft körül iPhone-ból nagyon jó állapotú Xs Max, 11, talán 11 pro, vagy sima 12 is kifogható.

Huawei-ből ott van a Nova 10, Mate 20X, P40 Pro, Nova Y90 van.

Samsungból van Note 20, A53, S21FE.


Szóval ha leírod, hogy mennyit szánnál rá, és hogy mi fontos a telefonban, akkor pontosabbat is tudok ajánlani.

(A telefonokat Jófogáson néztem)

2023. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# Max 80.000-et szánnék rá.
2023. márc. 15. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem iPhone 6 van. iOS12 van rajta, ami gyors. Jófogáson 40.000 forint környékén szinte hibátlan állapotúakat találsz. 50.000-60.000 környékén találsz szintén hibátlan iPhone 8-at.
2023. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most kinéztem az iPhone 11-et. Nem tudom azt mennyiért lehetne beszerezni.
2023. márc. 15. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Az iPhone 11-et is jó választásnak tartom. 80.000 forint környékén vannak.
2023. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár alapból nem támogatom a részletfizetést, de ha egyösszegben nincs rá pénzed, még mindig jobb, mint használtan venni telefont! A Media Markt-ot nem ajánlom részletfizetésért, de az Euronics-ban 4 bank ajánlatából válogathatsz, az Emag-on meg például a futamidőt is kiválaszthatod!
2023. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!