Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék megszabadulni a...

Hol tudnék megszabadulni a régi telefonoktól?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy múlt hétvégén takarítani kezdtem a szobámban és valahogy eljutottam a szekrényig. És az egyik fiókban csak régi telefonok, és tabletek vannak. De ki akarom üríteni ezt a fiókot. Magyarul meg akarok szabadulni a már régi nem működő cuccoktól. Sajnálom csak úgy kidobni őket. Valahol biztos kapok értük pénzt is. Csak az a kérdés hogy hol

2023. márc. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyi hulladékudvarban, mobil, elektrotechnikai boltokban többnyire átveszik. Hova kerül utána azt nem tudom és pénzt se fogsz érte kapni.

Ha pénzt szeretnél érte akkor próbáld eladni hátha valakinek kell alkatrész de ebből se remélj pár fillérnél többet.

2023. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1., Meghirdeted eladásra!
2023. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Vagy a tiéd?

Esetleg találtad?

2023. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jófogáson vagy a Vaterán adnám el. Kidobni tényleg nem kéne, lehet, hogy valaki évek óta valami olyasmit keres.
2023. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!