Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 telefonnal hogy álltok?

IPhone 14 telefonnal hogy álltok?

Figyelt kérdés

[link]

Innen szeretném majd megrendelni. Jelenleg egy iPhone 11 készülékem van.

Akinek 14 van, mi a véleményetek róla? Jöhet pozitív és negatív vélemény is.



2023. márc. 15. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

1000x el lett mondva hivatalos márkapartnerektől szabad telefonokat venni. Ha te ilyen boltból veszed mert olcsóbb akkor ne csodálkozzál majd amikor nem foglalkoznak javítással.

Iphone 14 meg nagyon jó telefon, de felesleges mondani mert aki ilyen helyről vesz az totálisan barlangban él.

2023. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
1-es: Az Apple 1 év garanciát ad, vásárlástól számítva, tehát veheted az útmenti hajléktalantól is, ha nem volt még aktiválva 1 éven belül, akkor 1 év gari van rá.
2023. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

iPhone 14-em van. Sima. Csak egyet érteni tudok az első válaszolóval, igazából fontos a megbízható helyről való vásárlás, mert az Apple garanciák kívül meg adnak stb, nem mindegy h beszélnek az emberrel stb. Istyle, MM, Notebook, stb rol vedd, euronics edigital stb.


11 hez képest már sok előrelépés van szinte minden javult a kamera a z akku idő stb én I7 rol váltottam nem bántam meg. Eléggé strapabíró, tok van rajta elől hátul vagyis elől fólia 2x esett de nem tört be:D

Csak ajánlani tudom

2023. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen aluljárós telefonboltból nem vennék mint ez
2023. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem az volt a kérdés, hogy honnan érdemes iPhone-t venni hanem hogy milyen tapasztalaitok van az iPhone 14 készülékkel.
2023. márc. 15. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Semmilyen, mert másra költök
2023. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

14 Pro Max-em van megjelenése óta megvan . Megvagyok vele teljesen elégedve. 13 Pro Max-hez képest ‘csak’ a dynamic island a ‘nagy’ újítás, ami bár hasznos a mindennapokban de hamar megszokja az ember szeme.

Akku 100% kapacitáson van, egy komplett napot is böven kibir egy töltéssel.

Napi 7-8 óra képernyöidövel úgy 40% +\-körül szokott estére lenni. Kb mint anno a 13 Pro Max

Most ha csak a Pro Max re hivatkozva, talán a 13 jobb vétel lenne ha olcsón hozzá tud jutni az ember, vagy refurbished vagy valami.

Tehát összegzés képpen, meg vagyok vele elégedve, de mondjuk 13 ról nem váltanék de mondjuk 11 röl már igen.

2023. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
11-ről nem éri meg erre váltani...
2023. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező! Szerintem nyugodtan vedd meg innen, a 14 egyébként egy nagyon jó telefon. Én a napokban váltottam szintén 11-ről és ugyan nekem a 13-ra esett a választásom, hasonló webshopból vettem, tehát nem hivatalom forgalmazótól. Tudom, hogy szürkeimportos készüléket árulnak az “olcsóbb” webáruházak, én szándékosan választottam ilyen üzletet. Tisztában vagyok vele, hogy Magyarországon egy ilyen összegű készülékhez 2-3 év garancia járna, de az Apple egy éve biztosan érvényes ezekre a készülékekre is. Én bevállaltam csak az Apple garanciáját, hiszen soha nem volt semmi baja az iPhone telefonjaimnak és cserébe spóroltam 119.000ft-ot! Ekkora összegnél szerintem már érdemes elgondolkodni ezen, tudom hogy más vélemények is vannak, de én pl inkább megelégszek az egy év garanciával ekkora árkülönbségnél.
2023. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!