Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 minihez hány A-es...

Iphone 12 minihez hány A-es töltőadapter "legegészségesebb", ami kíméli az akksit? az nem érdekel, ha lassan tölti, az lényeg, hogy minél minél jobban kimélje, mert olvastam, hogy a gyorstöltés az nagyon lerövidíti az akku élettartamát.

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 13:51
 1/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ami egészséges neki, csak azt engedélyezi a töltèsvezérlő. Vagyis használhatsz 40W-os töltőt, akkor is annyi áramot vesz fel, amennyit megírtak a mérnökök és bírja az összes alkatrész. Ha mégis jót tenne a lelkednek, akkor régi 5W-os Apple töltő javasolnék.

Nekem is 12 Minim van, Magsafe+20W-os töltőt használok, lassan 2,5 éves mobil és aksit kell majd cserélni benne, szerintem év vége felé.

2023. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy

töltheted az 5v 1a-osal is, meg a macbook pro 87w-os töltőjével is

2023. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem te döntöd el hogy mennyivel fog tölteni. Meg nem is a töltő, hanem a telefon. Az Apple mérnökei meg jól megcsinálták a töltőst, úgyhogy annyival fog tölteni amennyi épp jó az akksinak.

A 20W-os Apple gyári adapter a legjobb.

2023. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy ezt a baromságot hol olvastad? Levetetem velük a cikket. Nem kell feleslegesen paráztatni a népet.
2023. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"mert olvastam, hogy a gyorstöltés az nagyon lerövidíti az akku élettartamát."

és az interneten mindent első olvasásra elhiszünk, ugye 😃

2023. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak eredetit vennék, nekem is ilyen van:


[link]

2023. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én javaslom az Apple eredeti 5W-os töltőjét. Saját tapasztalat: testvéremmel egyszerre lett iPhone 11 telefonunk, mindkét készülék 1 év 3 hónapos. Az enyém 95%-os, a testvéremé már csak 86%. Közel azonos, 5-6 óra a képernyőidőnk átlagosan naponta. Én az 5W-os töltőt használom, testvérem pedig a 20W-os töltőt. Szerintem megéri a lassabb töltőt választani hiszen pl. éjszaka teljesen mindegy mennyi idő alatt tölti fel.
2023. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:
Én a Mini-t eleinte másfél naponta töltöttem. Kb egy éve naponta, 1 éves 94%-os volt az aksi, most 85%-os lassan 2,5 évesen. Használattól függ az akkuszázalékesés. Anyám iphone 12-se 2 évesen 99%-os aksival, csak néztem mikor megláttam, kb 2 hete csekkoltam.
2023. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utána olvastam, tényleg nem befolyásol "semmit" a gyorstöltés. elnézést a kérdés miatt. 8as ha szabad kérdezni, anyukád mennyit használja naponta a telefonját kb.?
2023. márc. 18. 15:55
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
:). Hát ezt így most nem tudom megmondani. Szerintem 2 naponta, ha tölti. Ugye az jobban bírja, mint a Mini, de nekem jobban számít a kompakt méret inkább.
2023. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!