Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aktuálisan melyik telefonnak...

Aktuálisan melyik telefonnak a legkisebb az értékcsökkenése a megvásárlása után?

Figyelt kérdés
Akár az alsóbb, közepes, vagy a magasabb árfekvésben legyen.
2023. márc. 19. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Nokia 5110-esnek felfelé fog menni az ára.
2023. márc. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iphone elég jól tartja az árát használtan a régebbi darabok is. Tény az is hogy a méregdrága telefonokra jobban vigyáz aki megveszi mint az olcsóbbra. Fél éve van ilyen telóm, vettem rá bivalyerős tokot, tettem rá üvegfóliát. Egyszer sem ejtettem le, tényleg vigyázok rá és úgy érzem ez a teló 5 év múlva is karcmentes maradhat így. Az előző mobiljaimról ezt nem mondhatom el.... :D
2023. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Befektetésnek nem a legjobb választás mobiltelefont vásárolni.

De ha a kérdést szó szerint értelmezem, akkor ez a tuti választás:

[link]

Max. 4 ezret veszíthet az értékéből, akár rövid, akár hosszú távon. Sőt, akár 5 év múlva is eladhatod annyiért amennyibe került.

2023. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az összesnek 21,26%-os az értékvesztése a vásárlás pillanatában. Ennyi az ár ÁFA tartalma.
2023. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!