Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban, Sparban hány órakor...

Tescoban, Sparban hány órakor van a sárga címkézés?

Figyelt kérdés
Értékcsökkentett termékek vásárlásával talán több marad a pénztárcámban. :)

#Tesco #SPAR #címke #Értékcsökkentett #Közeli szavatosság idő
2022. aug. 23. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk 11-kor
2022. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a Sparban össze-vissza. Amikor találnak egy kollégát, aki ráér megcsinálni, vagy éppen kevesebben vannak és az egyik pénztárost be lehet erre állítani.
2022. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: olyan korán? Nekem délután 5-6 körül rémlett, de odalesek majd akkor ebben az időpontban is ha időm engedi


Második: akkor ez szerencse kérdése, hogy éppen jókor megyek-e 😁

2022. aug. 23. 11:22
 4/4 anonim válasza:
85%

Én úgy hallottam,hogy a Tescoban már nincs ilyen megadott idő, mindig máskor rakják ki, mert az élelmesebbje lecsapott rá régebben.

Nyilván aki tudja, ez mikor van, az akkor megy oda, és abból vásárol. Az meg nem éri meg a boltnak. Ha nem tudja a vásárló, ez a leárazás mikor van, akkor megveszi a drágábbat. Pl. kenyeret

2022. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!