Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszavihetem másik EMAG...

Visszavihetem másik EMAG üzletbe mint amelyikben átvettem és kifizettem a terméket?

Figyelt kérdés

Az ügyfélszolgálat nem veszi fel a telefont péntek óta, csak gépi hang és várakozás.


Az emag.hu-n online rendeltem egy mobiltelefont és egy EMAG bemutatóteremben vettem át. Ott is fizettem ki kártyával.

Visszavihetem másik bemutatóterembe?


Nagyon körülményes lenne az elállási időn belül visszamennem az eredeti üzletbe.


Köszönöm!



2023. márc. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, bármelyikbe visszaviheted
2023. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Te ott dolgozol vagy tapasztalat? A leírt esetben is amikor az adott üzletben fizettem ki másikba akarom? Tehát a fizetés is üzletben zajlott.

2023. márc. 19. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha online rendelted, akkor teljesen mindegy, hogy az átvételi mód mi volt, kiszállítás, vagy személyes átvétel. A 14 napos elállási jog megillet. Az mindegy hogy valamelyik üzletükbe viszed vissza, vagy futárral küldöd vissza.

Viszont nekik is 14 napjuk van visszautalni a pénzt, úgyhogy arra ne számíts, hogy mindjárt vissza is fizetik.

2023. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!