Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükséges -e letölteni a MIUI...

Szükséges -e letölteni a MIUI 14 verziót?

Figyelt kérdés

Több órája (kb. 3 óra) elindítottam a frissítés letöltését a Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonomon, és azóta 6% -on van a letöltés. Érdemes vele várni, vagy nincs inkább maradjak a MIUI 13 -nál?


A 13 -as verziónál a youtube videók néha megakadnak, és ha előrébb "pörgetek" egy-egy videót, akkor van olyan, hogy nem indul el a videó. Ilyenkor frissítést végzek, de akkor újraindul az adott videó.



2023. márc. 21. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2023. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
100%
Nem szükséges. csak ők akarják...
2023. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyaltalan nem szukseges, de en letoltenem.
2023. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:
100%
Én nem tölteném le, így mentesülök azoktól a problémáktól amikkel a letöltése után szembesülnék és lemondok azokról a "fantasztikus" előnyökről amiket ezzel kapnék de amiket nem is ismerek...
2023. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ki van írva a Samsung J5 mobilon, hogy frissíteni kéne, de nem hagyom és még mindig tökéletesen működik.
2023. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5. válaszoló

A Xiaomi telefon előtt Samsung Galaxy J5 telefont használtam. Nagyjából 1 éve pedig kiír valami értesítést. Talán hogy lejárt a frissítés. Folyamatosan megjelenik az értesítés, hiába nyomom ki a szöveget. Neked nem írja ki folyton az értesítést? Mit csináltál vele?

2023. márc. 22. 07:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Évek óta ki van írva a Samsung J5 mobilon, hogy frissíteni kéne,


nem csinálok vele semmit, kiírta és ott van, nem zavar.

2023. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem szinte az egész képernyőt betölti. Egyszerűen használhatatlan, mert folyamatosan azzal kellene foglalkoznom, hogy kinyomom az értesítést.
2023. márc. 22. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam csak egy értesítési csík
2023. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!