Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizbe esett ip11! Mit tegyek?

Vizbe esett ip11! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok!! haromnegyed oraja egy pillanatra beleesett a wcbe a telom! rogton ki is kaptam a wcbol, a tokot levettem. tokeletesen mukodik! a hangszoro is tokeletes. kene aggodnom? vagy ez igy most rendben van es nem azott be?

2023. márc. 22. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
iPhone 11 gyárilag IP68 "vízállósági" tanúsítványt kapott, így semmi baja nem kellene legyen.
2023. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
69%
Nyugodj meg. Egy dolog miatt aggódhatsz, ha kakis vagy pisis lett, akkor jól takarítsd meg. Ha gyári minden, vagyis nem volt még szétszedve, nem lehet baja és nem is lesz. Nekem többször az SE, előtte a 4S is úszott a fürdőkádba. Nem lett bajuk, pedig azok nem vízállóak.
2023. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szóval úgy vetted meg, hogy csak a márkát és az árat nézted, de azt nem, hogy mit tud?

Az iPhone 11 alapból gyárilag vízálló, ráadásul abból is IP68-as minősítést kapott, ami a legjobb! Ez amúgy “rugalmas” érték, és az Apple állítása szerint akár 2 méter mélységig is ellenáll a víznek, max. 30 percig!

2023. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Az IEC 60529-es szabvány szerint IP68‑as besorolású (legfeljebb 2 méteres mélységig és legfeljebb 30 percig meríthető vízbe)

Ha nem nyúltak hozzá nem hozzáértő szervizben, értsd: jó még a szigetelése, akkor semmi baja nem lett.

Törölgesd meg aztán használd.

2023. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"2 méter mélységig is ellenáll a víznek"

nem vízben volt ...

2023. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!