Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Rejoy mennyire biztonságos...

A Rejoy mennyire biztonságos oldal?

Figyelt kérdés
Használt iphone-t szeretnék róla venni, de előbb szeretnék megbizonyosodni mennyire megbízható az oldal

2023. márc. 22. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem teljesen, én még olyat nem olvastam, hogy valakit átvertek volna
2023. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mikor végigmentél a már milliószor leírt néhány ponton, hogy ismerj fel nagy valószínűséggel csaló oldalt, mire jutottál?
2023. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha drágán akarsz használt telefont, akkor tőlük biztosan megkapod.
2023. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem a legolcsóbb, de abszolút megbízható. Ha olcsón akarsz használt telót, akkor Hardverapró, és megbízható eladó sok pozitív visszajelzéssel.
2023. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható oldal, érdemes megnézni a Mobilarénás videót róluk.

[link]

2023. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nemrég vettünk onnan 6S-t. Megbízható amúgy, de a képernyő tiszta karc és az akksija is ratyi, ezekről nem szólt a fáma, pedig elvileg 100% az akku, azt írja.
2023. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem és adtam is el náluk telót, minden stimmelt. Ha meg csalódsz, simán visszaküldheted, nem dől össze a világ...
2023. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7:Igen, ezért írtam én is, hogy amúgy megbízható, csak lutri mit fogsz kapni,de vissza lehet küldeni, az igaz.
2023. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem annyira drága. Sok telefont olcsóbban adnak, mint pl jófogáson vagy marketplacen magánszemélyek.
2023. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Átverés, hibátlan telefont akartam eladni, lehúzták, visszaküldték, mondvacsinált indokkal, de legalább visszakaptam.. (fém keret beégett, meg ilyenek) buktam a gyári dobozt és egy üvegfóliát, aminek egy normális vevő örült volna, meg 3 hetet az életemből. A visszaküldésről nem jeleztek semmit, akkor láttam mikor beléptem az oldalra, ügyfélszolgálat sablon dumával lerázott. Küzdeni fogok minden erőmmel, hogy ellehetetlenítsem ezt a román csaló céget...
febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!