Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom tölteni a telefon...

Hogyan tudom tölteni a telefonomat az Xbox-ról?

Figyelt kérdés
Hiába dugom be a töltőt az Xbox USB csatlakozójába nem tölti a telefont. Ha mást teszek fel így tölteni akkor nincs semmi probléma, csakis akkor ha a telefonomat szeretném tölteni rajta. iPhone 11 telefonom van és Xbox series s-ről szeretném tölteni

2023. márc. 24. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak van Iphoneja és ő sem tudja tölteni róla, de más telefonok simán mennek. Arra tudunk gondolni, hogy ez megint egy olyan Apple dolog, hogy szándékosan nem kompatibilis kifejezetten nem Apple dolgokkal.
2023. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a playstationom kontrollere nem akart máshonnan töltődni csak a playstationról. Akkor nem érdekelt, de most a kérdés miatt utána néztem és nem egyedi az eset, külföldi kérdezős oldalakon, fórumokon sok ilyen kérdés van.

Válasz pedig nincs.

Senki nem jött még rá, hogy pontosan mi lehet a probléma. A legolcsóbb, leggagyobb noname 900 forintos kínai töltőt simán elfogadja az iPhone, az xboxot meg nem.

Vagy az Xbox ismeri fel, hogy iPhone van rádugba és direkt nem engedi tölteni. Nem derül ki hogy melyik oldalról történik a blokkolás.

Van több ilyen furcsaság az életben. Sony fényképezőm nem töltődik sehonnan máshonnan csak a saját töltőjéről ami USB-s. Gépre dugva műkötik a képek áttöltése, tehát az USB szabány oké, de töltődni nem töltődik az akkumulátora.

A Garmint GPS-m dettó, az is csak a saját kábelével hajlandó működni, pedig mindkét vége szabvány USB csatlakozó.

Ennyit arról hogy az USB univerzális.

2023. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megoldottam úgy, hogy a powerbankomat feltettem töltőre az xboxon mivel azt tölti, és azon keresztül töltöttem a telefonomat.
2023. márc. 24. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

hamár van kábeled akkor miért nem veszel mellé egy töltőfejet és tudod tölteni a telefont

legkényelmetlenebb megoldást választottad ahelyett hogy vennél egy töltőfejet

nekem mindegy csak nem értem ez az opció miért nem jöhetett számításba

2023. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!