Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb vezetèk...

Melyik a legjobb vezetèk nèlküli headset?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki tudna tanàcsot adni melyik màrka vagy model a ” legjobb” vezetèknèlküli headset jelenleg? Fôleg zenehallgatàshoz hasznàlom. Folyamatosan próbàlgatok màrkàkat àr kategóriàkat de nem talàltam normàlisat vagy hosszú èletût eddig.



2023. márc. 25. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Fontos a zajszűrés? Fület befedő (over ear), fülre illeszkedő (on ear), fülben ülő (earbuds), vagy hallójáratba illeszkedő (in ear monitor) kivitel ami érdekel? Sokminden meghatározza hogy hogyan szól egy füles, pl a Sony-kat lehet a saját alkalmazásukban finomhangolni.


Nekem személyesen fület befedő modell van. Sony WH-1000XM3

2023. márc. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nomeg az sem mind1 hogy milyen eszközről hallgatod a zenét, pl Samsung telefonokban van Dolby Atmos amivel szebben szól a zene. Illetve az is számít hogy a zeneszám milyen formátumban van. A sima mp3 bizonyos részeket kivág a zenéből, a veszteségmentes formátumok e téren jobbak. Bár én pl nem hallom az eltérést a losless meg az mp3 közt.
2023. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Iphone-ról hallgatom ès többnyire Spotify-ról. Ott nem vagyok biztos , hogy milyen formàtumban van fenn a tartalom. Airpodsokat próbàltam eddig csak lehet, hogy megèrne egy vàltàst, hàtha màs modelled jobbak. Csak legyen aktív zajszûrès benne. Airpods prot nèzegettem, de a tudàsàhoz kèpest valószínûleg túl is àrazott. Volt air pods-om is de nnem szerettem.
2023. márc. 25. 07:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem a legjobb, mert részben ízlés kérdése is. Olvass/nézz teszteket szerintem, talán akkor is hasznosak, ha nem olyan modellről szólnak, amit megvennél.
2023. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :).
2023. márc. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!