Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont,attól...

Vettem egy telefont,attól félek,ha erősebben le teszem,be törik a hátlapi kamerája, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Vettem egy Xiomi 12T pro-t,2 tokot is vettem hozzá, üveg fóliát mindent,de attól félek,ha leteszem kicsit erősebben véletlenül be törik a kamera, mert púpos, és kicsit ki lóg.

Mit kéne tennem?



2023. márc. 25. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
2023. márc. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha olyan a tok,hogy a hátlap széle magas (nem tudom megfogalmazni,de a lényeg,hogy ha leteszed az asztalra,akkor a hátlap széle ér csak le,a közepe nem) akkor nem tud a kamera leérni--> betörni sem.Amúgy kamerára is lehet kapni védőfóliát-üveget,szerintem hasznos,mert ha karcos lesz,le lehet venni és kicserélni.
2023. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Én a telefonom még sima asztalra sem teszem le, minimum egy könyvre, de lehetőleg puha felületre. Ezzel jár, ha valaki vigyáz rá. Aki nem akar ilyen macerát, tartsa tokban, vagy vegyen műanyag hátlapost. A kamerával talán nem lenne gond, védi a kerete, ahogy nézem.
2023. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A normális rá való telefontok eleve körbe öleli a kiemelkedő kamerát, karimát képezve mellette, tehát sima felületre, asztalra lökve nem törget be a kamera. Plusz lehet kapni arra is üvegfóliát. Nagyon hasznos kis cucc. Én méterről ejtettem pont egy kőre a telefonom, a kamerán lévő üvegfólia ripityára tört, a kamerámnak semmi baja, csak venni kellett rá egy új fóliát.
2023. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd le erősebben!
2023. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a kamera felül legyen mikor leteszed

tedd bele egy két vastagabb zokniba, az megvédi

2023. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ho11mann ***** válasza:
100%
Olyan tokot kell nézned, amelyik jól körbefogja a telefont a sarkainál, illetve a kameránál.
2023. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!