Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfólia vagy flip tok a...

Üvegfólia vagy flip tok a képernyő megvédésére?

Figyelt kérdés

Egy hete vettem egy új okostelefont. Kissé nehéz hozzá tokot találni, de hátlaposat sikerült, viszont a képernyőjén pár hajszál vékonyka karcolás már látható, annak ellenére, hogy nagyon vigyázok rá.

Utánanéztem az üvegfóliázásnak, de ahogy látom, az is egy lutri, vagy jól helyezik fel, vagy nem, vagy hónapokig véd, vagy leesik a telefonról a következő nap, arról nem is beszélve, hogy az eltávolítása sem garantálja azt, hogy alatta a képernyő nem sérül meg... Éppen ezért nem tudom, hogy érdemes-e vele vesződni, vagy inkább rendeljek egy flip tokot?



2023. márc. 25. 14:00
A kérdező szavazást indított:
flip tok
üvegfólia
a kettő együtt
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Az üvegfólia alap dolog. Sose volt gondom vele, mindig védte a képernyőket, pedig volt mikor én raktam fel laikusként. Arról még sose hallottam hogy levételkor sértette volna meg a képernyőt. Viszont ebből is érdemes jobb minőségűt venni, nekem jelenleg egy olcsóbb féle alzás van és le fogom cserélni mert agyfąszt kapok. Nagyon puha a felülete és könnyen sérül. A telefon képernyőjét védi amúgy.


A flip tok inkább lutri, nekem az is van, de kezd elegem lenni, mert csak kínai boldokban lehet kapni kb, ezek 1-2 hónapig még egész jók, de 3 hónap után vállalhatatlanná mennek szét. Régebben volt egy jobb fajta, azt imádtam, jó is volt de a fél vesémet eladtam rá. Plusz a flip tok növel a méretén, ezzel is érdemes számolni. A magam részéről kezdek a flip tokokról letenni.


A kettő együtt a legbiztosabb egyébként.

2023. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Próbálok majd keresni egy helyet, ahol jó vélemények vannak a fóliázásról. A környékbeli két üzlettel kapcsolatban sajnos több a negatív tapasztalat.
2023. márc. 25. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Annyira csak nem vagy fakezű, hogy egy szaros fóliát ne tudj felragasztani...
2023. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Media Markt-ban tettek fel egy fóliát, de ez nem üveg hanem valami műanyag, viszont melegen helyezik fel valami géppel. Ez mellett rendes könyvszerű tokban van. Ezzel igazából csak annyi bajom, vagy, hogy nem okostok, de egész jól bírja.
2023. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Üvegfólia + fliptok. A fliptok nagyon jó véd, kisebb leeséseket is segít kivédeni. A fólia felhelyezéséről van egy rakás videó a neten, ajánlom a matricapapíros pozicionálás használatát. Én sima párszáz Ft-s 9H-fóliát használok, ha az események során esetleg megrepedezik és nem tetszik, hát rányalok egy másikat.
2023. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves hármas válaszoló: nem kötelező ám válaszolni minden feltett kérdésre, főleg, ha nem vagy képes tisztelettudóan megtenni.


A másik válaszokat köszönöm!

2023. márc. 25. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Előző telefonomon (Samsung A40) volt üvegfólia, amit saját magam raktam fel nő létemre és tökéletes lett.:D Flip tok is volt rajta, egy nagyon jó minőségűt vettem rá, Dux Ducis a neve, gyönyörű, strapabíró tok. Mostani telefonomon (Samsung A52s) nincs üvegfólia, de erre is DD flip tokot vettem. Három évig volt az A40-n a tok, és mikor eladtam a telefont tokkal együtt, mondta is a vevő, hogy ez biztos nem régi tok, mert nagyon jó állapotban van.
2023. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!