Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonom zseblámpáját...

Samsung telefonom zseblámpáját hogyan tudnám gomb kombinációval kapcsolgatni?

Figyelt kérdés

A52s 5G telefonhoz ha külön zseblámpa app kéne, akkor melyik tudja ezt?

A régi Redmi telefonomon legalább a LED kikapcsolásának lehetősége adott volt a power gombbal, itt még az sem működik, de jó lenne akár ezt elérni.



2023. márc. 28. 05:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem mukodik, csak be kell allitani hogy bekapcsologomb 'duplakattintasara' a zseblampat kapcsolja es ne a kamerat.


[link]

2023. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg, köszi!


Bár ha hosszú nyomásra a kikapcsolás menüt állítottam be, kétszerire pedig a lámpát, akkor a fényképező gyorsindítását hogyan lehet még pl. Hangerő gombra tenni mint Redminél például kétszer nyomva?

2023. márc. 28. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt sehogy.
2023. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiábrándító.. érdekes hogy az "oldalsó" plusz hangerő le beállítása pedig sehol sem található..
2023. márc. 28. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Én "Beáldoztam" a kikapcsolás menüt a POWER gomb hosszan nyomásakor, mert azt inkább megoldom a legördülő gyorsmenüből (vagy hogy hívják, amikor a képernyő tetején lenyitod az értesítési sávot.)

A bekapcsoló gomb hosszan nyomva be/ki kapcsolja a led világítást (lezárt és működő képernyőnél is), a dupla nyomással meg elindítja a kamerát, ugyancsak lezárt és működő képernyőnél is). Ezt a Galaxy store-ból letölthető Good Lock appal állítottam be, azon belül a RegiStar tudja. (a zseblámpa részét, a kamera elindítást meg saját beállításokból) Ezen kívül még pluszba azt is tudja, hogy csináljon valamit ha kétszer, vagy ha háromszor koppintasz a telefon hátuljára a mutató ujjaddal. (nekem 2 koppintás a BACK parancs, menüben vagy böngészéskor stb. a visszalépés, 3 koppintás meg elindítja a számológépet, mert azt sokat szoktam még használni) Szóval ajánlom.

2023. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, bár sajnos sem a Good Lock-on belül, sem azon kívül nem találom az általad említett RegiStar nevűt.
2023. márc. 28. 21:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglett! elsőre nem tudom miért nem leltem..
2023. márc. 28. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem flashlight app van erre a célra, de ehhez a kijelzőt fel kell oldani.
2023. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!