Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiesett a telefonom a zsebembő...

Kiesett a telefonom a zsebemből és most nem működik az érintőképernyő, hátlap, akku nem le ill. kivehető.A kijelzőn nincs repedés/sérülés, javítható vagy kuka?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Javítható, kérdés megéri-e. Egy kijelzőcsere 50-60 ezer is lehet.
2023. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kuka.sajnos nekem is le eset kőre telefonom képernyővel elöre és kész tönkre ment .most az új telefonomon fliptokot vetem mert már eset ki kezemböl ez telefon is és hiába volt tokban az csak hátlapját védte de képernyöt nem.
2023. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kuka a teló
2023. márc. 29. 08:28
 4/4 anonim válasza:
Én is így jártam, kijelzőcsere kell ilyen esetben, nekem működik a kijelző, de nagyon halványan, használni nem tudom. Aki olvassa, annak üzenném, hogy van remény. Régi csomószor esett ki és semmi baja nem volt. Más kérdés, hogy megéri-e.
máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!