Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni,...

Hogyan lehet kikapcsolni, hogy a Play áruház ne keressen frissítéseket 1 alkalmazáshoz se?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 18:22
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%
Azt akarod kikapcsolni hogy ne keressen?
2023. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szokásos nyelvtani bakitól eltekintve a keresztneved kezdőbetújére böksz felül, ott vannak a beállítások.
2023. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint az Áruház akkor frissít több dolgot is (önmagát, Play Szolgáltatások, esetenként a Chrome, illetve akár más Google termékek is), ha ki van kapcsolva a beállításaiban az automatikus frissítés.

Vagy kijelentkezel a készüléken a Google fiókból, vagy le tiltod az Áruházat, ha tényleg teljesen meg akarsz szabadulni a frissítgetéseitől. Mindkét esetben utána vagy a dolgot vissza kell csinálni program frissítéshez, vagy külső forrásból kell telepíteni a frissítéseket.


(Nálam már sok éve, több készüléken át tiltva van a Play Áruház, nincs is semmi gondom a kéretlen frissítései miatt...)

2023. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es: Igen.


2-es: Valóban helytelenül írtam.

Köszönöm!


3-as: (Ellentétesnek tűnik a tapasztalatod, de ki tudja. Azt megtapasztaltam, hogy agresszív a Google szolgáltató.)

Nekem bekapcsolás \ újraindítás után rendszerint rendkívül lelassult a telefonom és azután gyorsult fel, miután értesítést kaptam, hogy 16 (vagy mikor mennyi) alkalmazásnál új frissítések jelentek meg - amiket egyébként sosem frissítek, ezért is irritáló. Most kikapcsoltam a frissítések keresését. Remélem, hogy jelentős változást fogok tapasztalni. De észben tartom azokat a lehetőségeket is, amiket írtál és köszönöm szépen azokat!

2023. márc. 30. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!