Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok programokat telepíte...

Nem tudok programokat telepíteni Windows 10-en mióta legutoljára a Windows frissítéseket telepített. Hol lehet az Áruház beállításait megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Mikor egy programot telepíteni szeretnék Windows 10-es gépen ezt írja ki:

A számítógép beállításai csak az Áruházból származó ellenőrzött alkalmazások telepítését teszik lehetővé.


Ha belépek a Gépház/Alkalmazások részbe, akkor ott az Alkalmazások telepítése opció alatt ki van választva az alkalmazások engedélyezése csak az Áruházból és ki van szürkítve, azaz nem tudom ezt átállítani.


Nem tudja valaki, hogy hol tudnám ezt a beállítást módosítani?



2017. ápr. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
2017. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. ápr. 23. 23:25
 3/4 AntZ ***** válasza:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Műveletközpont > windows smartscreen < ezt kapcsold ki:

https://www.youtube.com/watch?v=Za-JRn_C_i0&ab_channel=TechF..

2017. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de sajnos az utóbbi nem működik nálam, mert nincs ilyen menüpont (Win 10 x64 Pro) és még nem volt időm felhívni őket, de az utóbbi válasz közelebb vitt.


Műveletközpontom:

[link]


Nem tudtam, hogy a Defender alatt kell keresnem a Smartscreen-t, így már meg van a megoldás.


A felhasználói fiókok felügyelete menüpont alatt beállítottam , hogy ne legyen értesítés és a helyicsoportházirend szerkesztőben (Futtatás/gpedit.msc) letiltottam a Smartscreen-es vizsgálatot.


Számítógép konfigurációja/Felügyeleti sablonok/Windows-összetevők/Windows Defender Smartscreen/Intéző


[link]


Ezután már ment a telepítés.


Köszönöm szépen a segítséget mindkettőtöknek!

2017. ápr. 25. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!