Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassú és gyors töltést hol...

Gyula1971 kérdése:

Lassú és gyors töltést hol állítom be a mobilon?

Figyelt kérdés

Motorola-E-22,de szerintem ez más készüléknél is egy menübe lehet.-

Melyik menü?



2023. márc. 31. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Sehol.
2023. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
sehogy, a telefon szoftvere érzékeli a töltőt, és ha tudja a gyorstöltést akkorvazzal tölti.. ezt egyik telefonon se tudod befolyásolni
2023. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
13%

Ezt csak én tudom befolyásolni, ha a töltőkábel adatvezetékeit megszakítom, 1 A-re csökkenti a telefon, az általa felvett áramot, ami ennél alapesetben 2 A.

(Konkrétan nem a kábelt szakítom meg, csak beiktatok egy USB tesztert, azon belül oldottam meg).

2023. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Semelyik készüléknél nincs a menüben, ezt nem lehet beállítani! Ha egy telefon támogatja a gyorstöltést, és megfelelő teljesítményű töltőfejet használsz hozzá, akkor alapból gyorsan fog töltődni!


Viszont a Motorola E22 nem támogatja a gyorstöltést, ennél a telefonnál csak 10 watt a maximum! Még ha erősebb töltőfejet veszel hozzá, azzal se mész semmire, azzal is csak 10 wattal fog töltődni, mert maga a telefon nem támogat ennél gyorsabb töltést! Ha gyorsabb töltést akarsz, vegyél másik telefont!

2023. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Semelyik készüléknél nincs a menüben, ezt nem lehet beállítani!"


Samsungoknál az akkumulátorbeálításokban lehet tiltani a gyorstöltést, sőt 85%-os töltöttségi korlátot is be lehet állítani.

2023. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik semmilyen a Samsung A71,


egyszerűen lehet beállítani, hogy engedi a gyorsan vagy nem.

2023. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Sajnálom, de ahol meglátom, hogy lelkiismerettel megírt válaszaim – melyekben tudást és tapasztalatot adok át —, sunyi alattomos gonosz rosszakarók indokolatlanul leminősítik, ott mindenkinek odanyomok egy mínuszt.
2023. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!