Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro max, vagy...

Iphone 14 pro max, vagy samsung s23 ultra? Ti melyiket vennétek nek hosszú távra?

Figyelt kérdés
5 év után most adta fel a a telefonom, és nemtudok dönteni melyik legyen! Nagyon sokat fényképezek vele, az iPhone fotói nagyon tetszenek élethűek, jó választás lehet?
2023. ápr. 1. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én az iPhone 14 Pro Max-ot mondanám.
2023. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen az iPhone.
2023. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

hosszú távra?

iPhone!

2023. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mr.TECH ***** válasza:
57%

Attól függ, eddig milyen telefont használtál, mi volt a véleményed róla, szeretnél-e valami újat kipróbálni. Mindkettő operációs rendszere jó, egyik sem tud többet/kevesebbet a másiknál. Ebben az árkategóriában már minőségi telefonokat kapsz, és legalább 3 évig el fog menni, esetleg egy akkucserét belekalkulálva.

Nekem egy 6s-em volt, 8 évig ment, tavaly adtam el, mert Xs Max-ra váltottam. Volt mellette egy Huawei Y6II, ami idén 7 éves, szintén semmi baja, csak az akksija gyengélkedik.

2023. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha 5 évre veszed, akkor mindegy. Ha viszont tovább, akkor én az Applet ajánlom még mindig.
2023. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik eloben, igy nem tudom. Jelenleg iPhone 12 Pro-m van, szoval lehet hogy az Iphonet valasztanam.
2023. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Semelyiket. Hogy lehet 500 ezret adni egy telefonert? A kocsim nem er annyit, Magyarorszagon nem hiszem hogy 2-3 embernel tobbnek van ilyen.
2023. ápr. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen hülye se sok lehet mint te max 3-4
2023. ápr. 12. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nincs ilyen senkinek, max 3 embernek itt Magyarországon, németben már gondolom sokaknak van, de itt biztos hogy nincs.
2023. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Android vonalon samsugos vagyok és más nem is kellene DE 34 évesen már nem remegek azért hogy mindig a legjobb legújabb telefonom legyen és mivel nekem s23U van barátnőmnek meg XS így látom mind 2 oldalt.


Nagyon szeretem a samsungot de hosszú távra az iphone jobb


Vszeg a következő telefonom már egy iphone lesz kb 3 év múlva nagyon stabilak és az iphone XS villámgyors a mai napig úgy hogy már 4 éves telefon ugyan ilyen samsung (s10) olyan lassú volt hogy ....



S23U m van de stabilitásban és sebességben egyértelműen az iphone sokkal de sokkal jobb ha egy 5 éves ciklust nézünk.

2023. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!