Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt éri megvenni...

Melyik mobilt éri megvenni hosszú távra?

Figyelt kérdés

Apple Iphone X

Samsung Galaxy S8/Note8

Melyik telefont könnyebb megszokni Windows Phone után?

Melyik telefon jobb, megbízhatóbb?



2017. nov. 2. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Egy 40-50 ezres is meglehet könnyen szokni. teljesen felesleges olyan drága készüléket venni.

Már ezek az olcsóbbak is annyit tudnak mint drága társuk.

Aztán meg két év és cserélni kell mindegyiket.

2017. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távra egy olcsó CAT mobilt érdemes.
2017. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hosszú távra Apple jó, esetleg az új Nokia. A legtöbb Androidos telefon gyártó - köztük a Samsung is - NEM ad frissítést 2-3 évnél tovább.
2017. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy 40-50 ezres mobil pedig NEM tud ugyanannyit, mint egy csúcs. Még viccnek is rossz.
2017. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Hosszú távra?

Cö-cö! Amint újabb típus jön ki a gyárból, mindjárt elavultnak fogod tartani a "Hosszú távra" megvett telefonodat.

2017. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül bármelyik jó választás lehet hosszú távra. Régebben az Iphone ok megbízhatóbbak voltak, de most már nincs akkora különbség a két oprendszer között. Az android sokkal fejlettebb mint 3-4 évvel ezelőtt. Szerintem az alapján válassz, hogy melyik tetszik külsőre, valamint nézz videókat mindkettőről használat közben és eldöntöd, hogy melyik kezelőfelülete jön be jobban.
2017. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, sokan ajánlják a Xiaomi Redmi 4x-et. Az mennyi időre szóló befektetés lenne?

(Ha csak rajtam múlik, nem fogom elavultnak tartani, nekem akár húsz évig is jó lenne ugyanaz a mobil, nem státuszszimbólumnak venném.)

2017. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!