Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem a telefonom hogy...

Elvesztettem a telefonom hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
Androidos ,régi darab de nekem eddig megfelelt (OnePlus 3), probáltam a google alkalmazással pc-n és másik mobilon is, de az elveszett telefonon a helymeghatározás ki van kapcsolva ezért nem találja, csak csörgetni tudom vele és a töltöttségi szintet mutatja ami most 81%, egy hatalmas területen amit most kamionparkoló hagytam el, holnap estig lesz időm megtalálni hétfő hajnalban indulnak a kamionok és az egyik biztos ki fogja lapítani.Valamilyen más alkalmazással be tudom a helymeghatározást kapcsolni ami ingyenes ? Fizetőst találtam de jelenleg csak paypal-al tudok fizetni amit ezek a fizetős alkalmazások nem fogadnak el.Egy régi gyárterület ahol eltűnt nem csak kamionok vannak ott hanem kutyák is, egyszer már elhurcolták akkor is bőrtokban volt egy régebbi telefonom , megrágták és otthagyták az egyik épület mellett , most is rájuk gyanakszom...

2023. ápr. 1. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a kamionosoktól, hátha látták a telód.
2023. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóltam pár sofőrnek akiket ismerek ,de sok fuvarozó cég használja azt a helyet többszáz kamion parkol ott.
2023. ápr. 1. 21:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahol én le vagyok szerződve annak 16 kamionja van ott jelenleg,de a sofőrök egy része fel se veszi a céges telefont szombat déltől vasárnap estig amit megértek.
2023. ápr. 1. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
a parkolóban felhívod, és ha csörög meghallod hol van ?
2023. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen most megyek megint keresni még jó hogy hétvegén le van zárva a parkoló.Csak mennyivel könnyebb lett volna ha bekapcsolva hagyom a gps-t rajta, vagy ha be lehetne kapcsolni mobilneten keresztül.
2023. ápr. 2. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát elhagytad a mostani telefonodat, de korábban egy másikat is elhagytál már ugyanott, amit akkor kutyák rágtak meg.


Aha...

2023. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!