Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érdemes új telefont venni?

Mikor érdemes új telefont venni?

Figyelt kérdés

2020 nyár óta használom az Iphone 11 telefonomat. Szeretem, viszont van egy-két problémája.


Az akkumlátor gyorsan lemerül, lassan töltődik. Van olyan, amikor hívnak telefonon vagy én hívok valakit akkor nem hallok semmit, de ők hallanak.

Ezen kívül más baja nagyon nincsen.

A kérdésem az lenne hogy még várjak a cserével?

Az Iphone 14 Plust néztem ki következőnek.


2023. ápr. 3. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan akkor kell uj telefont venni, amikor te ugy akarod, nem kell ra “kifogast” keresni…:D


En speciel ezt a telot megjavittatnam siman, de csak mert en az vagyok, aki addig hasznalja az aktualisat, amig csak tudja, mert nem szeretem a pazarlast.

De ez en vagyok, mas meg mas.


Tegy ugy, ahogy neked jo :)

2023. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, amikor a régi már nem azt nyújtja, amit várnál tőle.
2023. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam cseréni, amikor műszakilag már problémás, vagy elromlott.

Most 4+ éves a Samum, de elgondolkoztam, hogy lecseréljem-e?Arra jutottam, nincs most miért.

2023. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Amikor szeretnél.

Akkor is lehet telefont venni, mikor rossz lett az ember telefonja

2023. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ennyit a 6-7-10 évig jó iPhone-okról.
2023. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az iPhone 11-et sokan tartják az egyik legrosszabbnak az újabb iPhone-ok közül. Rajtad múlik, hogy lecseréled-e
2023. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minnél előbb, ez még jó lesz valamelyik androidosnak, hogy lássa a különbséget
2023. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az iphone 11 szerintem mar nem szamit ujnak, hiszen 2019-es.

En is akkor vasaroltam az enyemet egyebkent es az akksi tenyleg mar nem a legjobb, de ezen kivul semmi baja.

Szoval van ilyen is, olyan is. Azert mert a kerdezoe eppen ilyen allapotban van, nem biztos, hogy meg lehet itelni belole az egesz szeriat :D


Mondjuk en meg azt sehol nem hallottam, hogy 10 evig birnak ezek a telok. Atlag 4-5 evet szoktak emlegetni.

2023. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy tényleg emlegettek-e 10 évet, de valamivel kevesebbet biztos. A másik, hogy ha valaki hosszú távra keres telefont, azonnal iPhone-t ajánlanak. Azt aláírom, hogy sokáig támogatott, kérdés hogy ez mennyiben számít az illetőnek.
2023. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a baj az enyemmel, nemreg vasaroltam egy 13 prot
2023. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!