Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s plus egy éve nem...

Muffinka19 kérdése:

IPhone 6s plus egy éve nem használtam a telefont. Most próbáltam újra bekapcsolni ami nem sikerült. Gomb nyomásra nem reagál. Töltőre tettem de így sem reagál semmire. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Túlmerűlt az aksi
2023. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rajta töltőn. Egy idő után feléled.

Túlságosan lemerült az akksi, azért nem kapcsolja be a kijelzőt, de ettől még tölti.

2023. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyi idő töltés után várható hogy észhez tér ?
2023. ápr. 3. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

fél - 1 óra

Ha utána sem, akkor lehet vége az akksinak.

2023. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Fél órát mindenképp várj, nekem is ez volt.

Mondjuk vicc, hogy elméletileg a li-ion akkuk csak pár %-ot merülnek évente.

2023. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Utolsó, csak ez egy kb 6 éves telefon, amiben az aksi már nem új.


Kérdező, töltés alatt csinálj egy hardresetet, hátha segít. Egyszer a 8-asnál nekem úgy indult be a töltés, mikor túl merült.

2023. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lemreülve hogy csináljon hard resetet?!
2023. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Próbálja meg, akkor már bizonyos egységek kapnak áramot, nekem a telefonom 1 óra után sem kapcsolt be, miközben folyamatosan töltőn volt. Hard reset segített rajta. Az is lehet, hogy elindul a töltés, de valami miatt nem lehet bekapcsolni, mert gond van a bootolással, ezért javasoltam a hard resetet.
2023. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
Ugye a hard reset egy gomb kombináció, nem a rendszer újra telepítése(restore), amivel sokan keverik. Vagy másnéven force reset.
2023. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!