Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a vízbe az iphone6-o...

Beleesett a vízbe az iphone6-om. Próbáltam a rizzsel való szárítást, viszont nem tudom bekapcsolni. Csak két nap múlva tudom szervizbe vinni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Várjál 2 napot.
2018. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
0%
Ha akkut nem vetted ki belőle azonnal, akkor annak lehet hogy kalap-kabát...
2018. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát annak valószínű annyi...

Amúgy #2 nek üzenném hogy nem mindegyik telefon akkumulátorát lehet csakúgy simán kivenni.

2018. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Garancia is elúszott csak jelzem
2018. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Próbáltam a rizzsel való szárítást, viszont nem tudom bekapcsolni. "


Épp az a lényeg hogy nem szabad bekapcsolni a szárítás idejére.

Ahogy az állatorvos se gyógyít döglött kutyát, így a szerviz se fog neked csodát tenni, de ne add fel. A remény hal meg utoljára.

2018. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Csakis a Vásárcsarnokban vásárolt, aföldi őszi búza a legjobb! Abba kell belerakni és a belvágni 2 rőf gatyamadzagot. Sose fog kikopni ez a rizses baromság a köztudatból...
2018. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

"Amúgy #2 nek üzenném hogy nem mindegyik telefon akkumulátorát lehet csakúgy simán kivenni."


#3-nak üzenném, hogy ezzel én is tisztában vagyok. Ám ez a tényen semmit nem változtat.

Ha nem veszik ki azonnal az akkut (akár kivehető egy mozdulattal akár nem) az igencsak rontja a túlélés esélyeit. Még akkor is ha be sincs kapcsolva.


Teljesen mindegy mi az az ok ami miatt nem veszik ki.

2018. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyi volt az alma, leesett a fáról

Szólok nagyfaternak, basszon arcon mától


Telefont kéne venni akkor nem lenne ilyen problémád. De milyen jól hangzott az eladótól hogy ettől nőni fog a státusz szimbólum is! Persze addig amíg nem döglik meg seperc alatt

2018. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!