Jó áron adtam el?

Figyelt kérdés

Ki hoztam pár hónapja egy Alcatel 1-es telefont. Vagyok ebből kettőt hoztam ki (mobilcsere programos) egyet megprobáltam, úgy beállt a telefont mint valami drogos..... Totál lassú volt stb. Az egyiket megnéztem és ezt onnan tudom. Akkor gondolom a másik úgy is egy kaptafa...... Na mindegy lényegtelen, mert ezért nem fizettem, régi készüléket adtam be cserére,abból hoztam ki a telefonokat. Megjegyzem hogy a másik az bontatlan állapotú, nulla percet nem volt a készülék használva, tehát vadonatúj. Volt egy ismerős, aki kérdezte tőlem nincsen eladó telefonom. Mondtam neki hogy van egy bontatlan, majd elhozzom. Így kb látszólag itthon reális árat határoztam meg (nem néztem utána) kb: 10.000-15.000 Ft érték között kb..... Elvittem, megnézte és megvette (kifizette) 15.000 ezer forintért. Egyáltalán nem sajnáltam úgy gondoltam reális áron adtam el. Most úgy szimplán kíváncsi voltam a marketplace Facebook hirdetésére hogy ott az emberek mennyiért dobálják ezt a telefont, és igen jól gondoltam 15.000 a fix, tehát annyiért hirdették vadiújan.. sokan. Láttam 8 ezerért, meg ilyenek. De láttam 30 ezerért (Sztem senki nem fogja megvenni) ugyanis ha ezt pénzért vettem volna akkor 24.990 ft lett volna az ára. Szerintetek is normális áron adtam el? Bár ha azt mondjátok nem, akkor is úgy gondolom hogy jó áron adtam el ezt a telefont. Csupán a véleményezésre vagyok kíváncsi, ki hogyan miképpen tette volna, változtatott volna - e ezen?


Köszi!



2023. ápr. 5. 07:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Bár ha azt mondjátok nem, akkor is úgy gondolom hogy jó áron adtam el ezt a telefont.


Minek tettél fel kérdést, ha te jobban tudod a választ?

2023. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam ki csinálta volna másképpen
2023. ápr. 5. 07:51
 3/33 anonim válasza:
91%
Szerintem nincs olyan ember a világon, aki bármit is önszántából úgy csinálna, mint Te bármit az életedben.
2023. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a blablát.

Most már úgyis mindegy hogy mennyiért adtad el nem? :D

2023. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát persze...
2023. ápr. 5. 08:58
 6/33 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2023. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Le van írva. Nem értem minek kérdezed meg újra és újra! Te valami figyelem zavaros vagy?
2023. ápr. 5. 09:26
 8/33 anonim ***** válasza:

Nagy üzletet csináltál:


[link]

2023. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Jolvan de az nem alcatel 1 :)
2023. ápr. 5. 09:40
 10/33 anonim ***** válasza:

2 sort olvastam el, aztán hagytam. Ennyi felesleges böfögést nem fogok elolvasni.

Vettél egy hulladékot és eladtad. Ha neked elég az a pénz amit kaptál érte, akkor jó.

2023. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!