Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van lehetőség iPhone tárhelyem...

Van lehetőség iPhone tárhelyemet, azon belül is a fotóimat PC-n kezelni?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha kábellel összekötöm a két készüléket, láthassam, törölhessem a fotóimat, adott esetben áthúzzam gépre úgy, hogy az a telefonomon ne foglaljon helyet.

Szuper lenne ha nem kellene ehhez "felhőbe" tölteni a képeimet, egyrészt mert több, mint 5GB-nyi képről és videóról van szó, másrészt pedig nem szeretem amikor telefonon visszakeresek egy korábbi videót vagy fotót majd percekig tölti le.

Rosszabb esetben a már törölt képek újra megjelennek, az különösen elkeserítő.

Tényleg csak ez az egy lehetőségem van?


Előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2023. ápr. 5. 14:58
 1/9 kdavid2255 ***** válasza:
64%

Szia, nem sok tapasztalatom van, mivel androit parti vagyok, de ha már olvasni vágysz az infóról :


[link]


Ahogy picit olvastam némi program telepítés után simán kezelheted fájljaid vezetékes kábel segítségével is, illetve egyéb sok megoldás áll rendelkezésre számodra az itteni linken. Használd egészséggel.

2023. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon kedves vagy köszönöm, ment a zöld kéz!


A kábeles részhez:

Windowson az iTunes-al nem sikerült előre jutnom, ott a fájlmegosztás még okés, de a kép átrakása ha jól láttam csak a gépről tud menni iPhone-ra, nekem meg ugyebár fordítva kellene.

Átolvasok mégegyszer mindent, meg megnézem mit lehetne még.

2023. ápr. 5. 15:44
 3/9 kdavid2255 ***** válasza:
Rendben, utána olvasok hátha sikerül némi infót szerezni számodra.
2023. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kdavid2255 ***** válasza:

Ha esetleg még egy próbát megér megnézni, kövesd ezt hátha sikerül.:


Fényképek és videók átvitele iPhone-telefonról a számítógépre.


Először csatlakoztassa IPhone-telefonját a számítógéphez egy fájlátvitelre alkalmas USB-kábellel.


Kapcsolja be a telefont, és oldja fel. Ha az eszköz le van zárva, a számítógép nem találja meg.


A Fényképek alkalmazás megnyitásához a számítógépen válassza a Start gombot, majd a Fényképek lehetőséget.


Válassza az Importálás > USB-eszközről lehetőséget, majd kövesse az utasításokat. Kiválaszthatja az importálni kívánt elemeket és a mentés helyét. Adjon néhány percet az észleléshez és továbbításhoz.


Győződjön meg róla, hogy az importálni kívánt fényképek valóban az eszközön vannak, nem pedig a felhőben. Kövesse az eszközének megfelelő lépéseket.


Windows oldalról találtam remélem jó lesz.

2023. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kdavid2255 ***** válasza:
Ami fontos, mindenképp olyan kábelt használj aminek van adatkomunikációja, alap esetben onnan látod hogy az USB részén 4 ér van kivezetve nem a 2 szélső.
2023. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szia, nem sok tapasztalatom van, mivel androit parti vagyok"

És bezzeg be van ző'dezve. Ha én mennék egy droidos kérdéshez szakérten és ilyen baromságokat írnék mint te, tuti lepirosoznátok...

5-öshöz: lightning kábelt láttál-e már?



Kérdező a 3utools program kell neked.

[link]

2023. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kdavid2255 ***** válasza:

Sajnálom ha nem tetszett a hozzá szólásom, segítség vezérelt nem a hülyeség, és az 5. Csak azért írtam mert nem 1 kábel van itt ami olyan USB portos amin nincs data kommunikáció, mivel mint mondtam nem vagyok iphone parti nem ismerem a lightning kábelt, és annak szabványát, de az USB-t igen.....


Hogy védjem magam.....

Mellesleg kis emberséggel írnád a negatív kommentet nem érezném támadásnak. Érvek, magyarázat, ok, okozat és tisztelet megelőlegezve. Senki sem tud mindent.

Ha nem bantás amit írtál akkor bocs a durva szolasert, kicsit jobban fogalmazz.

2023. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Részemről köszönöm a segítségeket és a segítő szándékot!


Ártalmatlan kérdés volt kár lenne, ha elmenne rossz irányba :D

Picit frusztrált vagy, de a 3u frankón bevált!


Béke!

2023. ápr. 12. 15:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és MENT A ZÖLD KÉZ! :D
2023. ápr. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!