Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Quick-SIM mivel tér el...

Domino Quick-SIM mivel tér el a Telekom Domino kártyától?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 19:06
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A régi Domino egy szokásos feltöltőkártyás megoldás.

A Domino Quick-SIM által viszont előfizetéses csomaghoz jutsz olyan módon, hogy nem kell befáradni sehová, online kötöd a szerződést.

2023. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lényegében ugyanaz, azzal a különbséggel, hogy Quick esetében nem1közvetlen a Telekomtól veszed a kártyát, és online vagy telefonon keresztül tudod aktiválni. (Nem kell bemenni a Telekom üzletbe)


Illetve ezeken ha van is egyenleg, akkor is minimális.

2023. ápr. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az első válaszban rosszul fogalmaztam, a feltöltőkártyás konstrukció is egyfajta előfizetés, csak nem havidíjas.

Telekomnál a Domino a prepaid konstrukció általános elnevezése, amiből jelenleg ezek futnak:

[link]

2023. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. A lényeg, hogy ne kelljen hűségidő stb. blfazság.....

RÉgebben jobb volt.

Vettem egy simet és a nevemet se kellett adni hozzá

Most meg nem tudja az ember, hogy mihez adja a nevét....

2023. ápr. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!