Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonnal lehet csajozni?

Telefonnal lehet csajozni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Lehet
Nem lehet
48 szavazat
1 2 3
 1/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
87%

Autóval inkább, legalábbis egy bizonyos, alacsony szinten.

Egyébként szerintem hiába vesz elő valaki egy "menő" telefont, ha a csaj látja rajta, hogy lúzer alak.

Magam részéről mondjuk már egyáltalán nem érdekelnek ilyen dolgok, kezdő vállalkozóként volt egy kellemes érzés, hogy jobb autóval járok, mint mások, meg akkor még mobiltelefon sem volt mindenkinek.

De ezek a dolgok elmúlnak, az autó egy jármű, a telefon pedig... telefon.

2023. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 14 éves apuci kicsi lányát akarsz összeszedni, akkor igen. :D

17/L

2023. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, meg Peppa malacos pólóban. Bár a korosztály kérdéses.
2023. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem '89-ben, amikor az országban minden gyereknek ugyanolyan tornacipője volt (úgy néztek ki, mi a mai Converse cipők, volt kék, meg ritkábban fekete) hozott nagynéném Csehszlovákiából pirosat. Azzal nagy sikerem volt hat évesen.
2023. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
iPhone 14 Pro Max-al biztos lehet
2023. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első telefonomat megkaptam (nokia3310), hogy anyu elérjen, amikor a lakótelepen csavarogtunk a haverokkal szombat délutánonként, na, akkor tapadtak rám a csajok. De szerintem nem a telefon tetszett nekik, hanem hogy pokémonos hátlapja volt.
2023. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Telefonnal? Regen lehetett, ma mar nem. Nekem iPhone 14 pro-m van, senkit nem erdekel.


14 pro - [link]

2023. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Inkább audival vagy BMW-vel. Persze ha csak b@szni akarsz. A
2023. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kezdjük ott, hogy az emberek 99%-a nem telefonb..zi, rohadtul fel ismeri a telefon típusát vagy márkáját, kivéve ha kiveri a szemét a logó, de ugye szinte mindegyik ember tokot rak a telefonjára, szóval ez sem játszik.


Másrészt meg ha belegondolsz, egyik telefon sem egy megszerezhetetlen valami az átlag számára. Persze-persze, rohadt sok pénz egy csúcstelefonért már 500-600-700 ezret kiadni, de egyébként részletre nem egy nagy érvágás, másrészt ennyiért egy 10 éves Swiftet sem kapsz és az sem státusz szimbólum.


Harmadrészt pedig a legtöbb nőt (az értelmes nők 100%-át) nem lehet felszedni rongyrázással. Ha egy f..szkalap vagy, akkor f..szkalap maradsz mindenki szemében, akkor is ha egy 80 milliós autóból szállsz ki, nemhogy egy pár százezres telefonnal.

2023. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

A csajoknak is lehet olyan telójuk mint neked.

2023. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!