Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A BBK (Oppo telefongyártó)...

A BBK (Oppo telefongyártó) cégcsoport kivonul Európából. Mi lesz helyette? Ki tölti be az űrt?

Figyelt kérdés
A BBK (Oppo, 1+, Realme, Vivo) a Nokiával való pereskedés miatt kénytelen kivonulni Európából, így egy 10% körüli rés fog maradni a piacon. Vajon ki fogja betölteni ezt a rést? Egy új márka, egy-két kisebb de régebbi márka (például Motorola) vagy csak a nagyok (Samsung, Apple, Xiaomi) fognak tovább hízni?
2023. ápr. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szomorú dolog.
2023. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Elég szomorú mert így nagyban lecsökken a piaci kínálat. Jók az Oppo és 1+ telefonok. Szerintem jobbak mint a kínai riválisuk, a Xiaomi.
2023. ápr. 7. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora űrt nem lehet csak úgy betölteni. Évtizedekid nem lesz olyan gyártó aki képes lenne minimális szinten is pótolni azt a hiányt amit a bbk hagy maga után.
2023. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Gyanítom hogy xiaomi az oppo nem a smasung aplle árkategoriájában versenyzett bár a xiaomi is elibdult felfelé az árakkal, aztán lehet jön egy másik kinai gyártó
2023. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy új márka, egy-két kisebb de régebbi márka (például Motorola) vagy csak a nagyok (Samsung, Apple, Xiaomi) fognak tovább hízni?"

Ez nem olyan nagy dolog, a vásárlók nagy része észre sem fogja venni.

Kb. akkora problémát okoz, mint a dohányosok körében ha nem lehet füstszűrő nélküli cigarettát kapni.

2023. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nem fogod elhinni, hogy ebben a témában számomra mely szavak számítanak olyan újdonságnak, amire nem emlékszem, hogy valaha találkoztam ezekkel (vagy csak elfelejtettem?):


BBK (Oppo, 1+, Realme, Vivo)


Azt láttam, a nagyáruházak telefonrészlegén mekkora halom torlódik, de azt nem sejtettem, hogy ezek száma most már vészesen csökkenni fog.

2023. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Samsung, Apple, Xiaomi növekedni fognak. Olcsóbbak közül a ZTE is egèsz jó telókat gyárt. Lehet, hogy kèsőbb pár kínai cèg megpróbàl Európába is betörni.
2023. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a szegmens ha megszűnik, nagyjából sehol sem fog jelentkezni mint vásárlóerő.

Kb. mint anyám, aki csak azért vett egy táskát mert olcsó volt. De amúgy nem vett volna táskát, mert nincs rá szüksége különösebben.

2023. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!