Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi 9-ről mi a véleményetek?

Ho11mann kérdése:

Redmi 9-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát én nem vennék ilyen telefont.
2023. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Mit szeretnél vele? Elég régi típus, azért ez látszik a játékok futtatásán. Én most cseréltem le újra, mert az aksija tönkrement.
2023. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad megvenni.
2023. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert most váltottam egy iPhone 8-ra és azt tapasztaltam, hogy a 8-as sokkal jobb
2023. ápr. 8. 11:27
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Ne csodálkozz, hogy a 8 jobb! Az ilyen márkák, hogy Honor, Xiaomi, Oppo, OnePlus, nem elterjedt márkák. Ezek az igazi noname Kínai márkák! Rossz szoftver, lassú, akadozós stb. Ezzel ellentétben az Apple egy világhírű márka, ami nagyon jó minőségű és szoftverű.
2023. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 én is imádom az apple-t, a xiaomi egyébként hardveresen egész jó lenne, de szoftveresen egy hulladék
2023. ápr. 8. 12:01
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Átlagos teló. Nem rossz, nem túl drága. Szerintem megfelelő ár/érték arányban.
2023. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

#5 Érdekes. 7 éves Honor 8 telefonommal ez idő alatt egy kezemen meg tudnám számolni hányszor tapasztaltam az általad említett dolgok valamelyikét.

Az meg, hogy nem elterjedtek nettó hülyeség. Xiaomi, Honor pont, hogy elég népszerűek. Még hogy noname... Kicsit tájékozódj az Apple világán kívül is, mielőtt mondasz valamit, ami ráadásul nem igaz. Az szintén egy baromság, hogy ami Kínai márka az mind rossz. Ha a legolcsóbbat veszed max. akkor. De hát ezeket egy elvakult almás fannak sosem lehet elmagyarázni, akárhogy is próbálja az ember.

2023. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

#8: Először is tisztázzuk a dolgokat, VESZEKEDÉS NÉLKÜL.


1. Igen, ezek között a márkák között is van olyan ami elterjedt, de ott vannak a kivételek. Ha négy Androidos márkát kéne felsorolnom, akkor először a Samsung, Huawei, Honor és a Xiaomi jutna eszembe. Ott van a Redmi is, de ezek Xiaomi Redmi néven futnak (legalább is én úgy hallottam őket a reklámokban). Nem annyira elterjedt Androidos márkák: OnePlus, Oppo, Vivo.

2. A no name-eket szerintem a “Nem annyira elterjedt androidos márkák” csoportjába keressük.

3. Anyukámnak (Xiaomi) Redmi telója van, tehát gyűjtök valamennyi tapasztalatot az Androidról. Apukám telója szintén Androidos (Samsung). Öcsémnek pedig a világ legrosszabb Samsungja jutott (Galaxy A20e). Úgy kivágnám a szeméttelepre.

4. Hát igen, almás fan vagyok, nagyon szeretem az almát, a boltban is sokat veszek. Na jó, viccet félretéve, igen, szeretem az Apple márkát, a fentiek alapján én biztosan nem vennék/fogadnék el valakitől Androidos telefont. Tájékozódás az Apple világán kívül: ✔️.


Úgy kb. ennyi.

Ha valamit rosszul írtam/hülyeséget írtam, akkor légyszi javítsatok ki.


Dolgok tisztázása szerintem ✔️.

2023. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#8: "De hát ezeket egy elvakult almás fannak sosem lehet elmagyarázni, akárhogy is próbálja az ember. Azért, mert az Apple felhasználók már megtapasztalták a minőséget.
2023. ápr. 9. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!