Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi 9-ről mi a véleményetek?

Ho11mann kérdése:

Redmi 9-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
#10: hát amúgy igen, ez igaz
2023. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

Meg megtapasztalták azt is milyen megfizetni valamit csak a márkája miatt. ;)


De most komolyan. Minőség? Normális Androidos telót kell venni és meg lehet tapasztalni a minőséget legalább annyira mint az agyon ajnározott Applenél.

2023. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

“Meg megtapasztalták azt is milyen megfizetni valamit csak a márkája miatt.” Ingyen kaptam mind a 7 Apple termékemet.

“Normális Androidos telót kell venni és meg lehet tapasztalni a minőséget legalább annyira mint az agyon ajnározott Applenél.” Androidos minőség??? Volt Androidom is, 6 hónap után már el is romlott. Ezzel szemben a legújabb Apple termékem is már 9 éves, mondanom sem kell, hogy hibátlanul működnek.

2023. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, nekem egy év alatt 2 redmim volt, utána váltottam iPhone ra. Az android sosem lesz minőségi
2023. ápr. 9. 16:22
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
“Az android sosem lesz minőségi” hát éppen ez az! Ezt magyarázom végig, de hát na, van aki ezt nem érti meg. Nem szerettem volna ebből vitát, de hát na, ez történt és ezt el kell fogadni.
2023. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen
2023. ápr. 9. 19:02
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes, nekem jelenlegi Androidos telóm 7 éves. Köszöni szépen, semmi baja.

Azért mert rossz tapasztalatotok volt egy-két Androidos telóval, nem azt jelenti, hogy az összes ilyen.

2023. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem Redmi 7 van és az a rossz hogy időnként beragad a képernyője bizonyos oldalakon!
2023. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!