Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összességében MA melyik...

Összességében MA melyik mobilszolgáltató a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés
Yetteles vagyok, három mobil van a családban. Hűségidőre szoktunk kedvezményes telókat venni, és kettőnél már lejárt, a harmadik két hónapon belül le fog járni. Emelkedtek a tarifa árak, nyilván telefon árak is, de összességében eddig meg voltam elégedve. Most viszont, hogy van lehetőség váltani (mindhármat akár), kíváncsi vagyok hogy a többi mobilszolgáltató drágább vagy olcsóbb a Yettelhez képest. Aki esetleg ismeri a másik két cég díjait is, mondana véleményt? Tarifák és kedvezményes telefonok árai egyaránt számítanak!
2023. ápr. 8. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az ár lényeges, az sem mindegy, hogy ahol a legtöbbet használod, milyen a lefedettség.
2023. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Emelkedtek a tarifa árak, nyilván telefon árak is, "

Mindenhol. Ez elől nem tudsz elfutni.

2023. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Emelkedtek a tarifa ára"

Az ugye megvan, hogy a többi is emelt?


"Aki esetleg ismeri a másik két cég díjait is"

Elég sokan vannak ilyenek, hiszen csak bele kell olvasni a weblapjukba.


Számomra itt a T tökéletes. Ez segít neked?

2023. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

El tudom képzelni, hogy van ahol kevesebbet emelkedett, van ahol többet.

Weboldalat én is meg tudok nyitni, de mások a tarifarendszerek is, és nem igazán látom át. Feltételezem létezik olyan aki mondjuk ismeri mindet és nem csak profán "jótanácsokat" tud osztogatni, hogy nyisdmegésnézdmeg és mindenemelkedik.

Elnézést mindenkitől, de akinek nincs rálátása mindháromra, az minek ír olyan kommentet ami nem válasz a kérdésre?

2023. ápr. 8. 14:02
 5/6 Ho11mann ***** válasza:
19%
A Vodafone. 5G lefedettség alapján az sokkal a többi előtt van. Annyi a probléma, hogy nagyon drágán adják a telefonokat
2023. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

"van ahol kevesebbet emelkedett, van ahol többet."

Igen, van ahol 100 forinttal kevesebbet, van ahol 100-al többet.

Nem kell ismerni az összes tarifát, csak azt, ami téged érdekel.

Mi nem tudjuk mi az, hogy olcsón akarsz keveset beszélni, vagy korlátlanul, esetleg a net érdekes benne hogy sok legyen, vagy akármi.

Ezt nem tudjuk, és nem tudunk emiatt neked előnyös megoldást kínálni.

Ha nehezedre esik leülni és átnézni a csomagajánlatokat, akkor me is mehetsz üzletbe, ott is tudnak segíteni ha elmondod mit szeretnél, vagy mennyiből szeretnéd kihozni.

Ha ez sem teszik, akkor telefonon is lehet az ügyfélszolgálaton érdeklődni, az új előfizetőknek kínált lehetőségekről ott is tudnak tájékoztatni, sőt erre külön menüpont is van a legelején. Mindenhol előnyben részesítik az új előfizetéseket, vannak belépő kedvezmények is.

Az autók közt sincs olyan hogy melyik a legelőnyösebb, ha nem tudni mi az összehasonlítás szempontja.

Van egy kolléganőm, kétszemélyes autóval, nagyon szereti. De az egyik kollégám nevet mikor meglátja, hogy ő a 4 gyerekkel, meg az asszonnyal 5 fordulót kellene hogy tegyen vele, ha családi autózást szeretne.

2023. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!