Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Soha nem volt iPhonem! Kezdésn...

Soha nem volt iPhonem! Kezdésnek jó iPhone 12 mini? Használtan venném

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 12:02
1 2
 1/15 Morzsi007 ***** válasza:
Az már (és még) jól használható iphone, nagyon kompakt méretű, de ha egész nap nyomod, az üzemidővel gondod lehet. Nekem is ilyen van. Én elvagyok vele, szeretem, igaz én napközben szoktam tölteni, mivel adottak a feltételek, akár használat közben, nem úgy, hogy reggel leveszem töltőről és este felteszem. Használtan az aksija mára már elfáradhatott, lassan 3 éves mobil lesz 80% körül már érdemes cserélni, ha kiszemeltednek kb 85%-os az akkuja, az normális.
2023. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az tök jó választás!
2023. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kicsi lesz, a nagy Samsung után
2023. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Az akkujuk nagyon keveset bír, arra készúlj fel, mindenhova powebankkel meg töltővek mászkálsz majd.
2023. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kezdésnek tökéletes
2023. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Morzsi007 ***** válasza:

#4-es, azért mindenhova nem kell powerbankot vinned, csak akkor, ha egész nap azon lógsz és nyomod a mobil netet, de nem mindenki így használja a telefonját.

Nekem “Az akkuja nagyon keveset bír” azt jelenti, hogy használat nélkül estére 20%-ra csökken a töltöttség, ennyire azért nem gyenge a 12 Mini. Kevés használat mellett, több napig elmegy egy töltéssel.

2023. ápr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6: nekem azért van telefonom, hogy használjam, a mobilnet egész nap be van kapcsolva.

A mostani Huawei-m akkor merül 50%-ot, ha kb egész nap nyomkodom.

Egy két órás Waze navigáció kb 20-25%-ot vesz le fényerőtől függően

2023. ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Morzsi007 ***** válasza:
Mindenki használja a telefonját, csak nem mindegy, hogy reggeltől estig 4 vagy 9 óra képernyőidővel.
2023. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8: a kis iPhone-ok a 4 órás screen time-ot sem igazán bírják ki.

Ha esetleg bekeveredsz egy rosszabb hálózati lefedettségű helyre (akár csak pincekocsma) akkor standby-ban is simán le tud merülni pár óra alatt.

2023. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Morzsi007 ***** válasza:
62%
Volt iphone-od már? Nem hiszem. Vagy Te is a városi legendákra hivatkozol. Eleve kisebb aksik vannak az Apple telefonokba, de kevesebbet fogyasztanak, ne csak az aksi kapacitását nézd. Természetesen a 12 Mini a legkisebb mai újabb telefon, amiben kisebb kapacitású aksi van, de 4 óra használatnál azért többet bír. Nem kell összehasonlítani a 6,5”-os mobilokkal, mert értelmetlen, ellenben jóval kényelmesebb zsebre tenni és egy kézben fogni vagy használni. Ha valakinek ennyire fontos az akkuidő, az vegyen nagy telefont és kapaszkodjon benne 2 kézzel, mert eggyel nem fog menni és fogja a kezében, mert a nadrágjából is kilógna, ahogy legtöbbször látom, főleg nőknél. Igénytelen. Persze, ha valaki ezen éli az életét, annak nagy képernyő ideálisabb.
2023. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!