Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Soha nem volt iPhonem! Kezdésn...

Soha nem volt iPhonem! Kezdésnek jó iPhone 12 mini? Használtan venném

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 12:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#11: SE-m van, én nem vettem észre hogy keveset fogyasztana, brutál hamar lemerül.
2023. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Morzsi007 ***** válasza:
Az SE a legkevesebbet bírja a mostani almás mobilok közül, (gondolom nem az első kiadás), eleve a legolcsóbb iphone, azt nem annak találták ki, aki a neten él, mivel legjobban a mobil net zabálja az energiát. Tudom ezzel nem segítettem🙂, de így van sajnos.
2023. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 1820mAh akku van benne, kisméretű kijelzője van.

A huaweimben csak 80%-al nagyobb akku van, mégis kibír egy teljes napot, akármit csinálok vele. Konkrétan betegen feküdtem és egész nap a telefont basztattam, megsem merült le keső estig sem.


Szóval ez egy tévhit, hogy az iphone-ok keveset fogyasztanak.

Az SE-t konkretan 2 óra alatt le lehet meríteni 100%-ról, többször sikerült...

2023. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"nadrágjából is kilógna, ahogy legtöbbször látom, főleg nőknél.

... , annak nagy képernyő ideálisabb"


nagy képernyő, nagy fenék

2023. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én első iphonenak lehet inkább valami olcsóbb régebbi használtra ruháznék be. Mi van ha nem válik be?
2023. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!