Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónak vannak...

Melyik szolgáltatónak vannak a legjobb feltöltő kártyás csomagjai?

Figyelt kérdés

Külföldiként szeretnék venni egy feltöltő kártyát, internetes csomagra lenne szükségem. 5g elég lenne talán, csak arra kell ha megyek valahova legyen netem, útközben.

Telekomos feltöltő kártyára gondoltam, esetleg van más ötletetek?



2023. ápr. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Külföldiként szeretnék venni"

És melyik külföldön?

Ha esetleg megmondanád melyik országban, akkor talán még lenne is valaki aki átnézi helyetted az adott ország szolgáltatóinak kínálatát és megválaszolja neked. De úgy, hogy nem tudjuk hogy ausztriában, ausztráliában, vagy burundiban szeretnél előfizetést vásárolni, így nem tudunk segíteni.

2023. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Külföldiként élek Magyarországon, így nem vagyok jártas a telefonszolgáltatóknál.

Előfizetést pedig nem szeretnék kötni.

2023. ápr. 13. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elég, ha nem elég az 5g, nagyobb, erősebb, nincs is...:)
2023. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak 3 szolgáltató van:


Vodafone

T-Mobile

Yettel


A honlapjukon az arcodba tolják, milyen feltöltőkártyás csomagjaik vannak.

Mikor nekem kellett nyaraláshoz, mindig a vodánál volt legjobb

2023. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!