Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb lehet egy régebbi felújít...

Jobb lehet egy régebbi felújított iPhone, mint ugyanannyiért egy új Xiaomi vagy Samsung telefon?

Figyelt kérdés
A régebbi felújított iPhone alatt 11, 12-es modelleket értek

2023. ápr. 13. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ. Egy belép Samsung vagy Xiaomi modellhez képest biztos.
2023. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Egy iPhone 11&12 még elég sokáig fog támogatást kapni, gyorsak, oprendszere jó. Egyetlen hátránya a kisebb aksi.


Samsung telefonok az utóbbi években egyre lejjebb csúsztak, nem igazán ajánlom, ha csak nem a csúcsmodellt szeretnéd.


Xiaomi telefonok jó minőségűek, viszonylag jó aksival, de ha nem a legújabb csúcsmodellt veszed, szerintem az iPhone-nal még mindig jobban jársz

2023. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, jobb a felujított iPhone.
2023. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem a westendes, vagy valami más hasonló kaliberü üzletben újították fel, akkor mindenképpen jobb!
2023. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem jobb.
2023. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A Xiaominál jobb a felújított Apple, de egy vadi új S Samsungnál viszont nem.
2023. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Végül is 1,5 évente duplázódik a chipek teljesitménye. Ilyen környezetben szerintem tuti jó ötlet megvenni más levetett szarát, ami már 3 éves, és a mai belépő szintű telók majdnem annyit tudnak.

Tudom , ájfón rajongók még mindig nem értik az iróbiát és azt hiszik, csak viccelek.

De tényleg nem venném meg más levetett szarát csak mert egy alma van rajta. Helyette bármi más mai középkategóriás teló. Fog annyit tudni tesó , mint a levetett szemét.

2023. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Egy használt 12 árából megkapod a legjobb xiaomit.

Jó kamerájuk van, iPhone-nál jóval hosszabb üzemidő, nameg 2 év garancia.

Csak akkor vegyél használt iPhone-t, ha nagyon ragaszkodsz az almához.

Samsung szerintem felejtős, ár/érték arányban talán még az iPhone-nál is rosszabb.

2023. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Csak ne az amazonról vedd!
2023. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom, hogy a legjobb-e, de kétségtelenül az egyik legdrágább Xiaomi az a 13 pro, 524ezer

[link]


Nem hiszem, hogy egy iPhone 12-es, főleg használtan ennyi lenne.

2023. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!