Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha korlátlanul telefonálok és...

Ha korlátlanul telefonálok és minden hónapban ugyanannyit fizetek akkor ez emelt díjas hívásnál sem változik? Vagy azért külön kell fizetni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az emelt díjas nem normál díjas. A tarifádban normál díjas a korlátlan.
2023. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A díjcsomag az emeltdíjas hívásokra nem terjed ki, annak költségét ki kell fizetni...
2023. márc. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2 ezt honnan tudod?


Nem írta le pontosan a díjcsomagot, csak hogy korlátlan.

Dolgoztam régen nagy német multinál ahol Vodafone global díjcsomag volt, benne az AG 50ezer előfizetése, ott korlátlan volt minden.

2023. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
de nyilván ha magának fizeti, akkor fizetős az emelt díjas hívás, csak arra akartam rámutatni hogy vannak díjcsomagok, amikbe ez is benne van
2023. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Veszekedés helyett várjuk meg amig Kérdező méltóztatik megmondani hogy melyik szolgáltató melyik díjcsomagját használja. Ha ez megvan, akkor elolvassuk HELYETTE a díjszabást és megválaszoljuk neki.
2023. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Dolgoztam régen nagy német multinál ahol Vodafone global díjcsomag volt, benne az AG 50ezer előfizetése, ott korlátlan volt minden."

Huh hát elnézést, én Magyarországra gondoltam és sima lakossági díjcsomagra, lehet nem szép feltételezni ilyet de ha "minden korlátlan" és neki ilyen díjcsomagja van, akkor valószínűleg tudna róla.

Az ilyen "percenként x Ft" emeltdíjas telefonszámok ismereteim szerint sose voltak benne a díjcsomagban, de persze az idők is változnak, meg esetleg talán lehet olyan magas tarifás csomag, mely "ezt is tartalmazhatja" (?)...

2023. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs benne, mert akkor mindenki pasi nyomatná a szextelefont! Az emeltdíjas "szolgáltatók" ebből élnek, ezt nem fogja egyik mobiltársaság se átvállalni.
2023. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 VGA díjcsomagokban benne van, van rá egy fix keret az egész flottára, vagyis volt, nem tudom most így van e


A Telekomnál is van hasonló, a digitális tartalomvásárlás is benne van a soho csomagokban egy limitig

2023. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha benne lenne akkor gondolom nagybetűkkel tájékoztatnák erről az előfizetőt.
2023. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt a díjszabás kérdező, olvasd el: [link]
2023. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!