Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphonet hol érdemes...

Használt Iphonet hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
marketplacen Rikárdótól
2023. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%

Marketplacen vettem, tulajtól, nem kereskedőtől és nem indiaitól.

Így egyrészt olcsóbb volt és jó vétel, 10/10 állapotban, gyári kijelző, 95% akku, független, etc. Imei alapján természetesen leellenoriztem, ITunes kijelentkeztem az övéből mielőtt fizettem.

2023. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Sehol.
2023. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Jófogás, Vatera
2023. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én használt telefont soha nem vennék, ki tudja, hogyan használták, mennyire megkímélt. Ha új telefonra egyösszegben nincs pénzed, akkor inkább részletre, de mindenképp újat!
2023. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jofogást és vaterát nagy ívben kerüld el, ha jót akarsz magadnak, meg minden olyan oldalt ahol az eladónak nincs értékelése. Sose vettem használt iphone-t de úgy hallottam használtalma és harderapro az ami viszonylag megbízható oldalnak számít.
2023. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
rejoy, hardverapro min. 100+ pozitív értékeléses eladótól
2023. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!