Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet küldeni egy...

Hogyan lehet küldeni egy másik telefonszámra üzenetet, ha az nincs hozzá rendelve egy szolgáltatóhoz sem?

Figyelt kérdés
Többször volt már hiba, amikor a barátnőmet hívtam, aki külföldön dolgozik(kiment). Azt aláírom, hogy van kapcsolási hiba, meg árnyékolás nagyobb csarnokokban. Folyamatosan azt mondja több nyelven, hogy nincs szolgáltatóhoz rendelve. Néha azt, próbálja meg később, és ráadásul még sms-t is tudok küldeni ennek ellenére.Egyszer a mai nap felvette közel 1 percig vonalban voltunk, de nem tudtam vele beszélni, mire rájöttem amikor letettem, le volt némítva a telefonom.- Talán sikerül más száma által(szülei) elérnem, de akkor is ott van a kérdés a fejem felet.

2023. ápr. 16. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tessék?
2023. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel Én is így vagyok! - Nagy nehezen fel lett véve, akivel beszéltem, nem Ő volt, de az illető szerint félre kapcsolt.- Ez már több mint vicces!
2023. ápr. 16. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem nevetek?
2023. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy aktiválja a SIM kártyát, utána tudod felhívni.
dec. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!