Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy használt iPhone vásárlásán...

Egy használt iPhone vásárlásánál mire kell odafigyelni? Mit hogy érdemes ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Iphon8-at vennék, de nem tudom, hogy mi mindenre kéne pontosan odafigyelnem, mit kéne ellenőriznem és hogyan. Mit javasoltok?

2023. ápr. 17. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Engem inkább az érdekelne, hogy mi vesz rá valakit hogy egy 6 éve megjelent használt telefont vásároljon, akármilyen olcsó is.

Ja, persze, az almás logó :) Szánalom. Nem engedhetsz meg magadnak egy normális iPhone-t ezért inkább veszel egy ősrégit, csak hogy menőnek érezd magad

2023. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésre válaszoltál, ezért meg is kaptad a pirosat tőlem.

Igen, nincs túl sok pénzem, de nem vagyok sznob. Ha sznob lennék, és menőnek szeretnék látszani, akkor vennék egy háromkameráss iphone-klónt. ;)


Amúgy mivel annyira kíváncsi vagy, hogy miért kéne nekem iphone, hát elmondom. Hallókészülékes vagyok, és sajna csak az Iphonet támogatja a kis mocsok.


És egyáltalán nem az iPhone-t gondolom a legjobb telefonnak, ár-érték arányban (ha már újban gondolkozunk) is van annál sokkal jobb.


És most, hogy adtam egy elég nyomós érvet, és megcáfoltam a sznobság vádját is, tudsz érdemben válaszolni?

2023. ápr. 17. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb hogy az eladó ki legyen jelentkezve a készülékbő. Szintén fontos hogy működjön az arcfelismerés, mert ha hibás, nem éppen olcsó megjavítani és ujjlenyomat olvasó meg nincs benne. (Ez téged nem érint mert te Iphone 8-at szeretnél és abban alapból nincs Face Id. Abban még ujjlenyomat olvasó van.)
2023. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gyári beállítás visszaállításához kell gondolom pin-kód. Azt honnan tudja meg az ember?
2023. ápr. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!